your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Gorący pościg (2015)

Tytuł oryginalny: Hot Pursuit

reż: Anne Fletcher

Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego – dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans. Żaden z nich nie jest gotowy na starcie z kobiecą logiką! Ten komediowy pościg pełen gagów i niespodziewanych zwrotów akcji zostawia w tyle nawet przebojowych "Millerów"! (opis dystrybutora)

Obsada:

bjag bjag napisał(a) o Gorący pościg (5)

Seksistowsko stwierdzę, że film ten powstał z myślą o fanach Reese Witherspoon i Sofii Vergary. Obie panie tworzą zaiste hoży duet: drobna blondynka z ładną buzią ubrana w policyjny mundur plus dorodna Kolumbijka w obcisłej sukience i wyzywających szpilkach. Istnieje jednak pewien problem. Reżyserka zapomniała najwyraźniej, że męska część widowni zwykła też zwracać bezczelnie uwagę na metrykę. Natomiast obie aktorki, choć nie sposób odmówić im aktorskiego talentu, miały w momencie kręcenia „Gorącego [...] Przeczytaj całość

5 gwiazdki

bjag bjag ocenił(a) Gorący pościg

5 gwiazdki

niebieskiptak niebieskiptak ocenił(a) Gorący pościg

5 gwiazdki

doktor pueblo doktor pueblo napisał(a) o Gorący pościg (2)

Jestem już niemal pewien - tak zwane komedie kobiece to najgorszy istniejący gatunek filmowy. W tym filmie chodzi o to, że kobiety starają się udowodnić, że potrafią być bardziej żenujące od facetów. I to się udaje!

2 gwiazdki

doktor pueblo doktor pueblo ocenił(a) Gorący pościg

2 gwiazdki

krzysztofek1003 krzysztofek1003 ocenił(a) Gorący pościg

6 gwiazdki

anusiek anusiek ocenił(a) Gorący pościg

3 gwiazdki

la la napisał(a) o Gorący pościg (5)

Było milion razy, szczególnie w amerykańskim kinie popularnym - dwie zupełnie różne osoby zmuszone przebywać w swoim towarzystwie uczą się od siebie nawzajem.

5 gwiazdki

la la ocenił(a) Gorący pościg

5 gwiazdki

krzysztofek1003 krzysztofek1003 dodał(a) plakat filmowy Gorący pościg

barty barty ocenił(a) Gorący pościg

7 gwiazdki