Jestem legendą (2007)

I Am Legend
Reżyseria: Francis Lawrence

Robert Neville to ostatni człowiek w strefie zamkniętej, objętej kwarantanną w związku z tajemniczą epidemią, która zamieniła ludzi w krwiożercze bestie. Stale odpierając ataki potworów, wytrwale pracuje nad lekarstwem.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Nie rozumiem, jak można było tak sknocić film z tak świetnymi pierwszymi 10 minutami.

Dobrze zrealizowany ciekawy film.

Zupełnie nie moje klimaty. Film kompletnie mnie nie przekonał, losy bohatera były mi obojętne, a mutanty zwyczajnie śmieszyły. No i zakończenia (widziałam obydwie wersje) - kompletne rozczarowanie.

Film zapowiadał się naprawdę dobrze. Historia jaką wymyślili była oryginalna. Niestety nie do końca podołali zadaniu. Film wzbudza u mnie mieszane uczucia.

Dobry początek filmu - ciekawy klimat. Mogło być bardzo dobrze, ale oczywiście zrobiła się typowa hollywodzka papka. szkoda. mimo to ogląda się ok.

Robert Neville to nie ostatni człowiek na Ziemi a tylko w strefie zamkniętej, objętej kwarantanną w związku z tajemniczą epidemią, która zamieniła ludzi w krwiożercze bestie. Chwyta "wampiry", aby wypróbowywać na nich kolejne wersje opracowywanego przez siebie lekarstwa. Powiedzie mu się, czy najpierw "one" go dopadną?

Na początku to się chyba mały spoiler wkradł ;)

Jakie ma to znaczenie czy dopadną czy nie, skoro film jest beznadziejnie słaby? ;)

No, raczej niewielkie. Zgadzam się, że film beznadziejny, ale denerwuje mnie zawsze, kiedy streszczenie przedstawiane przez sprzedawcę filmu/książki zawiera błędy. Ciekawe, czy dało by się w takim wypadku reklamować DVD jako niezgodne z umową ^_^

Will Smith to aktor, który jest świetny zarówno w komediach ("Hancock"), dramatach ("Siedem dusz" - polecam, nie pożałujecie), jak i wszystkim innym, za co się weźmie. Ostatnio coraz częściej oglądamy go w rolach dramatycznych, trudnych aktorsko. Po części taką rolą jest Robert Neville z "Jestem legendą" - choć temu akurat bliżej do sensacji. Mimo to szczerze polecam, szczególnie fanom akcji i dramatu.

Pierwsza połowa filmu doskonała. Druga taka sobie.

Bardzo zainteresował mnie ten film. Kocham filmy tego rodzaju!

Film godny obejrzenia , nie pożałujecie!

Jeden z tych filmów, które można uznać za obowiązkowe. Trzyma w napięciu i niepewności do końca. To z pewnością jeden z najlepszych filmów jakie widziałem i jeden z najlepszych, w jakich wystąpił Will Smith

Taki sci-fi lubię, mało wybuchów, kameralna historia... jakbym czytał opowiadania sci-fi z ich złotego okresu... W.Smith zaskakująco się dobrze sprawdza w filmach sci-fi (Ja, robot)...

Gdyby nie było tej 'wybuchowej' końcówki, byłby naprawdę dobry. Niestety, końcówka psuje cały efekt.

Beznadzieja! Dno! Zasnąłem po półgodzinie! Cieszę się, że nie oglądałem w kinie.

Jeden z nielicznych filmów, do których wraca się by obejrzeć go kolejny i kolejny i jeszcze kolejny raz ;]]

Pierwsza połowa bardzo fajna, druga psuje to, co wypracowała pierwsza.

Jak ktoś lubi s-f myślę że będzie zadowolony.

Podobno nakręcono alternatywne zakończenie.

PS. Oglądałem wersję z tym alternatywnym. Po porównaniu obu wydaje mi się, że ładniej się komponuje, ale może trochę za cukierkowe... W każdym razie polecam.

Moim zdaniem alternatywne zakończenie (zerknęłam na nie przed chwilą) ostatecznie zarzyna ten film. No ale co kto lubi.

Genialny, polecam wszystkim!

wow great!

Mój ulubiony!!!!

bardzo dobry film w gwiazdorskiej obsadzie

świetny :)

piękna sprawa.

Jeden z lepszych firmów o przetrwaniu, wiedzieliście że ma dwa zakończenia?

Widzieliście alternatywne zakończenie?

całkiem spoko filmos

super!

fajny

BlonD1E
WeronikaWojcik
cinemak
KubaSwiatkowski
makaj
ani90
portale
piotrmoskal
mgrzyb
pkudron