your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Jack Strong (2014)

reż: Władysław Pasikowski

"Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny. (opis dystrybutora)

Obsada:

psubrat psubrat napisał(a) o Jack Strong (6)

Nie wiem kto wypada żałośniej, amerykański aktor usiłujący mówić po polsku, czy... polski po angielsku.

6 gwiazdki

Matemax Matemax napisał(a) o Jack Strong (7)

Uważam, że film zmarnował na prawdę niesamowitą historię, z której można by było zrobić prawdziwe show na poziomie bonda ;-) Film jest dobry, ale nie porwał mnie na tyle bym chciał do niego kiedykolwiek wrócić. Po za tym, cieszę się bardzo, że o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim zaczęto mówić, wszak to postać tragiczna i bardzo ciekawy temat do różnego rodzaju dywagacji.

7 gwiazdki

olamus olamus napisał(a) o Jack Strong (7)

Wstydu nie ma ale oczekiwałam czegoś bardziej błyskotliwego.

7 gwiazdki

exellos exellos napisał(a) o Jack Strong

Już gdzieś to wszystko widziałem, ale i tak trzeba pogratulować porządnie zrealizowanego kina akcji - bardziej po amerykańsku w polskich warunkach. Jestem usatysfakcjonowany.

umbrin umbrin napisał(a) o Jack Strong (7)

Sprawny obraz. Mimo, że to film polityczny i przegadany to nie nudzi. Obsada dobrze dobrana, poza młodszymi bohaterami, którzy kompletnie mi nie pasowali. Można zobaczyć bez obawy.

7 gwiazdki

Krzysztof Osica Krzysztof Osica napisał(a) o Jack Strong (4)

Jedyne co naprawdę dobre w "Jacku Strongu" to scena pościgu. Oprócz tego film Pasikowskiego oferuje prawdziwą orgię słabych dialogów, całkiem niezłe zdjęcia, scenografię i kostiumy. Patetyczna muzyka buczy w tle gdy powinna i gdy nie powinna, a Dorociński z Ostaszewską robią co mogą, ale muszą się ugiąć przed potęgą Słowa.

4 gwiazdki

exellos exellos napisał(a) o Jack Strong

Raczek o filmie: http://tomaszraczek.pl/blog/id,1289/Moja-recenzja-JACK-STRONG-12.html