your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Pokój (2015)

Tytuł oryginalny: Room

Reżyseria: Lenny Abrahamson

Jack ma pięć lat, gdy dowiaduje się od mamy, że pokój w którym mieszka z nią od urodzenia nie jest całym światem. Wychował się tu myśląc, że po drugiej stronie ścian jest pustka. Teraz matka decyduje się powiedzieć mu prawdę i z jego pomocą podjąć walkę o wolność. Od prawie 6 lat są tu więzieni przez człowieka, który każe nazywać się Dużym Nickiem. Izoluje ich od świata, grożąc, że próba ucieczki zostanie ukarana śmiercią. Mama obmyśla niezwykle ryzykowny plan, którego głównym bohaterem ma być właśnie Jack.(opis dystrybutora)

Obsada:

Bonar Bonar napisał(a) o Pokój (8)

Bardzo dobry film o ile nie poszukuje się wartkiej akcji i taniej sensacji, świetna gra aktora grającego chłopca, bardzo wiarygodna.

8 gwiazdki

doktor pueblo doktor pueblo napisał(a) o Pokój (8)

Nie zauważyłem wyciskacza łez, lecz świetnie napisany, wyreżyserowany i zagrany film. Nie miałbym pretensji, gdyby tak wyglądało kino Hollywood.

8 gwiazdki

umbrin umbrin napisał(a) o Pokój (9)

Petarda emocjonalna. Świetny scenariusz i w dodatku odpowiednio zagrany.

9 gwiazdki

nevamarja nevamarja napisał(a) o Pokój (6)

To nie jest zła produkcja, ale na każdą zaletę przypada jakaś męcząca wada. NIE SPAĆ! WZRUSZAĆ SIĘ! Więcej na temat filmu tutaj: https://esotericsurgery.wordpress.com/2016/03/03/kinowe-podsumowanie-tygodnia-22-28-lutego-2016/

6 gwiazdki

la la napisał(a) o Pokój (5)

[31WFF] Historia przetrzymywania porwanej dziewczyny i narodzonego w wyniku tego zdarzenia dziecka, które nie zna świata poza Pokojem. Łzawy film telewizyjny do pokazywania w środę po 20stej. Dobrze zagrany, ale nic ponadto. Po reżyserze "Franka" czy "Stacji benzynowej" spodziewałam się czegoś zupełnie innego - bezpretensjonalnego filmu na trudny życiowy temat podanego z delikatnym humorem i melancholią. Do zapomnienia.

5 gwiazdki