your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Toy Story (1995)

Reżyseria: John Lasseter

Kiedy zarozumiały "strażnik kosmosu" Buzz Lightyear wkracza do świata kowboja Chudego, w sercu jego małego właściciela, staje się zagrożona... Wkrótce także życie obu rywali znajduje się w niebezpieczeństwie. Przypadek sprawia, że opuszczają bezpieczny dom i dostają się w łapy sąsiada-łobuziaka, psującego wszystkie zabawki. Muszą teraz zjednoczyć siły i razem szukać drogi ucieczki.

Obsada:

Defann Defann napisał(a) o Toy Story

Świetna animacja.

Esme Esme napisał(a) o Toy Story (5)

Życiowa rzecz. Każdy z nas do pewnego momentu wierzy, że jest kosmicznym komandosem, a potem okazuje się, że jednak zwykłą zabawką.

5 gwiazdki

DonR3dst0ne DonR3dst0ne napisał(a) o Toy Story

Dialogi znane na pamięć i masa śmiechu i emocji za każdym razem pod każdym względem.

martaaa martaaa napisał(a) o Toy Story

Trzeba docenić - prześmieszne

8 gwiazdki

magb magb napisał(a) o Toy Story in 3-D

It's the "first full-length computer-animated movie", sure, but that wouldn't mean much if it weren't also a good movie, for kids and adults alike.

8 gwiazdki

umbrin umbrin napisał(a) o Toy Story

Kamień milowy kina animowanego. Ojciec chrzestny Shreka i innych ogrów. Trzeba znać.

8 gwiazdki

Stain Stain napisał(a) o Toy Story in 3-D

Brilliant execution of a great idea: your beloved toys are secretly really alive, i.e., every kid's fantasy. Very funny, yet, like any good fairy tale, dark when it needs to be

10 gwiazdki

queerdelys queerdelys napisał(a) o Toy Story

Wydaje się, że kiedyś wszystkie bajki Disneya były innowacyjne. Nadal bliżej mi do Króla Lwa niż Toy Story, ale te drugie nie ustępuje fabularnie

9 gwiazdki

sirmacik sirmacik napisał(a) o Toy Story

Eksperyment w dziedzinie tworzenia filmów animowanych (pierwszy pełnometrażowy film wykonany całkowicie techniką komputerową)... i to jaki udany! Bardzo dobry na niedzielne rodzinne popołudnie.

8 gwiazdki

Aquilla Aquilla napisał(a) o Toy Story

Ten film faktycznie był przełomowy. Zwiastował koniec sztuki animacji "rysowanej" na rzecz 3D, do którego jakoś nie jestem przekonana. Dlaczego? Bo starszy Król Lew nadal wygląda tak samo pięknie, a Toy Story może już wywoływać uśmiech politowania. A sama historia? Jakoś mnie nie wciągnęła.

5 gwiazdki

kocio kocio napisał(a) o Toy Story

Film nie tylko dla dzieci, choć oczywiście głównie. Bardzo udana animacja komputerowa, nie przyćmiewająca opowieści o przyjaźni, no i źródło wielu nawiązań - z Debianem na czele. =}

9 gwiazdki