your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Ultraviolet (2006)

Reżyseria: Kurt Wimmer

Grupa ludzi zostaje zarażona tajemniczą chorobą Hemophagia, która powoduje zwiększenie wytrzymałości, szybkości, poziomu inteligencji. To odróżnienie od zwykłych ludzi doprowadza do wojny domowej, mającej na celu unicestwienie "zatrutej" części populacji. Zainfekowana kobieta - Violet (Milla Jovovich) znajduje sens swojego istnienia, starając się ochronić 9-letniego chłopca skazanego przez ludzi na śmierć.

Obsada:

Okot Okot napisał(a) o Ultraviolet (4)

FIlm jest straszny! Fabuła, która udaje, że ma głębie, a w rzeczywistości jest tylko tłem dla coraz wymyślniejszych scen walk. Przewidywalność większa niż ustawa przewiduje. Film nawet nie próbuje udawać, że jest chociaż trochę realistyczny. Jedyne dwa (w założeniach) twisty w fabule są tak oczywiste, że aż bolą. 4 gwiazdki to ocena dość mocno zawyżona, ale daję tyle ze względu na a) Millę b) plastyczność - co by nie mówić film jest bardzo ŁADNY, nawet absolutnie nierealistyczne sceny 'krwawych' [...] Przeczytaj całość

4 gwiazdki

dasm dasm napisał(a) o Ultraviolet (5)

Film ciekawy graficznie, z interesującym doborem kolorów... i nic poza tym. Uczta jedynie dla oczu.

5 gwiazdki

thaklos thaklos napisał(a) o Ultraviolet

This unparalleled atrocity of this disastrous abortion is hard to describe. It isn't just the bad acting, terrible CGI, and incomprehensible plot. There is something venomously unkind about releasing a film this poorly conceived to the public, that I feel offended on behalf of the unwary hordes that were subjected to it.

1 gwiazdki

dziarski dziarski napisał(a) o Ultraviolet

Nie sądziłem, że scenariusz filmowy może być tak idiotyczny. Nawet Milla Yovovich nie ratuje tego filmu. Kicz w najczystrzej postaci.

3 gwiazdki