your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Wonder Woman (2017)

reż: Patty Jenkins

Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie. (opis dystrybutora)

Obsada:

Krzysztof Osica Krzysztof Osica napisał(a) o Wonder Woman (3)

Kiedy film jest kupa i Gal Gadot...

3 gwiazdki

doktor pueblo doktor pueblo napisał(a) o Wonder Woman (4)

Straszna bzdura, scenariusz nie dość, że niedorzeczny, to jeszcze dziurawy (na cholerę Pani Wonder ta cała drużyna?) Gal Gadot uroczo się uśmiecha i kopie, ale grać raczej nie umie (z drugiej strony, nie żeby miała co). Jedyny plus jest taki, że izraelska dziewczyna daje łupnia Niemcom, choć więcej sensu miałoby to w drugiej części, dla której proponuję wdzięczny tytuł WWII.

4 gwiazdki

nevamarja nevamarja napisał(a) o Wonder Woman (6)

Jak film może być zarazem tak zły i tak dobry? Lepiej wymyślać własne historie niż miksować cudze, bo wychodzą bzdury. Gdyby nie Gal i Chris (są przecudowni!), nie zdzierżyłabym.

6 gwiazdki

Froza Froza napisał(a) o Wonder Woman (7)

Oczekiwałam czegoś więcej. Niestety nie powala ten film, przyjemnie się ogląda i to wszystko.

7 gwiazdki