Siły nadprzyrodzone zawładną CBS Reality!

Data:

W listopadzie kanał zaprasza na programy o tematyce paranormalnej.

W listopadzie kanał CBS Reality zaprasza na programy dokumentalne, które nawet u najodważniejszych widzów wzbudzą dreszcz przerażenia. Nagrania audio i wideo spotkań z demonami i duchami, rekonstrukcje tych zdarzeń i wywiady z doświadczonymi badaczami nadnaturalnego świata – oto przepis na wieczór, po którym ciężko będzie zasnąć. Na programy dla amatorów silnych wrażeń CBS Reality zaprasza od 12 listopada, w każdą sobotę od 21:00.

PARANORMALNE AKTA (Sezon 1) - Od 12 listopada w każdą sobotę o 21:00

Nawet najbardziej doświadczeni łowcy duchów nie zawsze są przygotowani na to, co spotkają na swojej drodze. Nowa, budząca dreszcze seria dokumentalna w każdym z odcinków przedstawi trzy szokujące historie spotkań z tym, co nadnaturalne. Opowieści uznanych w Ameryce łowców duchów poparte zostaną nagraniami wydarzeń, które przedstawią
w przeprowadzanych z nimi wywiadach.

BLISKIE SPOTKANIA Z NADPRZYRODZONYM (Sezon 1) - Od 12 listopada w każdą sobotę o 22:00

Ten serial wzbudzi wątpliwości u nawet największych niedowiarków zaprzeczających istnieniu duchów i demonów. Przerażająca seria dokumentalna przedstawia opowieści zwykłych ludzi, którzy naprawdę zetknęli się z budzącymi grozę, nadnaturalnymi istotami. Historie zostaną opowiedziane poprzez rekonstrukcję zdarzeń wiodących do spotkania świata ludzkiego z tym nadprzyrodzonym.

DETEKTYWI Z SZÓSTYM ZMYSŁEM (Sezon 2) - Od 12 listopada w każdą sobotę o 23:00

Program pokazuje prawdziwe dochodzenia prowadzone przez jasnowidzów starających się rozwiązać sprawy dotyczące morderstw i zaginięć, które nie zostały wyjaśnione przez policję. Bohaterowie – Colin Fry, Tony Stockwell i T. J. Higgs używają w tym celu wrodzonych zdolności parapsychicznych.
W pierwszym odcinku 2. sezonu detektywi będą starali się rozwikłać zagadkę śmierci 24-letniego Kevina, którego ciało zostało znalezione w lutym 1997 roku w porcie należącym do miasteczka Wick w Szkocji. Tamtejsza policja orzekła, że śmierć nastąpiła w wyniku wypadku, lecz rodzina zmarłego jest przekonana, że Kevin został zamordowany.