KONKURS – do wygrania płyty DVD!

Data:

Witamy wszystkich na blogu 6. festiwalu FILMY ŚWIATA ALE KINO!

Zachęcamy do pisania recenzji z dowolnie wybranego filmu pokazywanego w ramach imprezy. Autorów najlepszych prac nagrodzimy płytami DVD z serii FILMY ŚWIATA. Listę filmów dotychczas wydanych w serii można znaleźć na http://www.filmyswiata.pl/dvd.php. Wszystkie tytuły miały swoje polskie premiery na kolejnych edycjach festiwalu FILMY ŚWIATA ALE KINO!

Recenzje liczące ok. 2000 znaków publikujemy na Filmasterze jako notki (przeczytaj instrukcję jak dodać recenzję). Możecie wysłać je także na adres [email protected]

Dodane recenzje będą widoczne w Społecznościowym Centrum 6. Festiwalu Filmy Świata Ale Kino na Filmasterze.

Na prace czekamy do 30 listopada. Zwycięzcy zostaną wyłonieniu i powiadomieni o wygranej 10 grudnia.

6. festiwal FILMY ŚWIATA ale kino! odbędzie się w dniach 18-28 listopada w wybranych kinach w największych miastach w Polsce (Warszawa, Gdańsk, Poznań i Kraków). W programie imprezy znaleźli się laureaci tegorocznej Złotej Palmy MFF Cannes, Złotego Niedźwiedzia MFF Berlin, Złotego Lamparta MFF Locarno oraz wielu innych prestiżowych nagród na czołowych międzynarodowych festiwalach filmowych. W sumie będzie można obejrzeć 20 filmów fabularnych, z których aż 16 będzie pokazywanych w Polsce po raz pierwszy.

Więcej informacji na http://www.filmyswiata.pl
Centrum społecznościowe: http://filmaster.pl/filmy-swiata/
Lista filmów: http://filmaster.pl/tag/alekino6/filmy/

Organizatorami Festiwalu są kanał filmowy ale kino! oraz AP Mañana. Filmaster jest patronem medialnym festiwalu.