your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Teoria wielkiego podrywu (2007-2017)

Tytuł oryginalny: The Big Bang Theory

reż: James Burrows, Mark Cendrowski, Peter Chakos, Andrew D. Weyman, Anthony Joseph Rich, Gay Linvill, Joel Murray, Howard Murray, Ted Wass

„Teoria wielkiego podrywu” (oryg. The Big Bang Theory) to amerykański serial komediowy powstały w 2007 roku. Składa się z czterech serii, emitowanych w USA na kanale CBS. W Polsce serial widzieliśmy na TVN7.

W świat kujonków z zamiłowaniem do fizyki, matematyki i Star Treka wkracza piękna i niezbyt rozgarnięta blondynka... Ci faceci może i wiedzą jak obliczyć najbardziej skomplikowane równania i zinterpretować najtrudniejsze prawa fizyczne, jednak kiedy idzie o prawdziwy świat i kobiety - nie mają o tym zielonego pojęcia. Na szczęście z odsieczą przybywa seksowna i urodziwa nowa sąsiadka.

Serial „Teoria wielkiego podrywu” stworzyli Chuck Lorre i James Burrows, którzy na swoim koncie mają już takie hity jak: „Dwóch i pół”, „Dharma i Greg”, „Grace w opałach” i „Kochane kłopoty”. Pilota wyreżyserował wielokrotny laureat nagród EMMY, James Burrows ("Will & Grace"). (aleseriale.pl)

Obsada: