8 randek (2008)

8 citas

Współczesna komedia romantyczna, opowiadająca o lękach pokolenia, które woli martwić się i zadręczać, niż cieszyć się z bycia w związku.

Każdy związek ma różne etapy. Miłość czasami zjawia się zupełnie niespodziewanie. Po drugiej randce często wiemy już, czy dana relacja jest początkiem czegoś poważnego, czy może raczej totalnym nieporozumieniem. Każdy związek to szansa na poznanie nowych osób, ale także konieczność spotkania z rodziną partnera. Miłość zmienia nas i nasze życie. Przestajemy myśleć "ja", a zaczynamy myśleć "my". Po pewnym czasie uczucia się wypalają lub okazują nie dość silne. Wtedy przychodzi rozstanie, zazwyczaj bolesne i nieprzyjemne. Bywa także, że miłość prowadzi nas do osoby, z którą już wcześniej coś nas łączyło. Wszak człowiek jest istotą, która lubi popełniać te same błędy...

Film PERISA ROMANA i RODRIGO SOROGOYENA z przymrużeniem oka pokazuje wszystkie 8 faz związku, tytułowe 8 randek.

Obsada:

Pełna obsada

Łopatologiczne, odrobinę naiwne i momentami niezgrabne widowisko.
Twórca porwał się na temat w którym nie ma zbyt dużo do powiedzenia poza kilkoma stereotypami i oklepanymi motywami. Jednakże są w filmie nieliczne momenty lepsze i nawet całkiem zabawne i dla nich, być może, film można obejrzeć.

tak
tak
Oferma