Po tamtej stronie chmur (1995)

Al di là delle nuvole

Film składa się z czterech nowel. W centrum każdej opowieści znajduje się inna kobieta. W "Kronice nieustającej miłości" młody chłopak jest tak bardzo zakochany w dziewczynie, że ceni miłość bardziej niż przelotny romans. W drugiej noweli, "Dziewczyna i zbrodnia", reżyser ulega fascynacji młodą kobietą, która wyznaje, że zabiła ojca. Trzecia opowieść - "Nie szukaj mnie" - rozgrywa się w Paryżu. Stolica Francji to miasto, gdzie rozpada się wiele związków, tym razem jednak zerwanie zbliża do siebie dwoje ludzi. Tematem ostatniej historii, "Upadłe ciało", jest sublimacja miłości.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Obrazy, obrazy, obrazy. Jeśli ktoś lubi piękne sceny, to film polecam, jeśli potrzebuje oprócz nich jeszcze fabuły, albo dobrych dialogów - odradzam. Historia w stylu "kiedy kobieta poznaję mężczyznę i kiedy go zostawia". W tle refleksje reżyserskie. Ogólnie nuda. Plus za piękne akty ;)

Bardzo lubię i Antonioniego i Wendersa, ale ten film strasznie mnie zmęczył. Nie znalazłem w nim niczego dla siebie, a ładne zdjęcie to trochę zbyt błahy pretekst, by nakręcić prawie dwie godziny chały.

AniaVerzhbytska
mrci
dcd
dcd
annemily
justykob
rosemary83
wojtekacz
AmandaAllen
Pilotka
pomyj