Alicja po drugiej stronie lustra (2016)

Alice Through the Looking Glass
Reżyseria: James Bobin
Scenariusz:

Gwiazdorska obsada „Alicji w Krainie Czarów” z Johnnym Deppem, Anną Hathaway, Mią Wasikowską i Heleną Bonham Carter na czele powraca na ekrany kin w nowej adaptacji powieści Lewisa Carolla „Alicja po drugiej stronie lustra”. (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Muppety uwazałem za szmirę, tutaj jest jeszcze gorzej. Widać brak ręki Tima Burtona. Jedynym jasnym punktem jest sasha baron, którego bobin reżyserował wAli G, więc kumoterstwo tym razem ma swoje plusy.

Kompletnie bez jakiegokolwiek ładu. Nawet dzieciaki na sali się nudziły.

Gdyby nie nieszczęsne nawiązania do Carrolla i całkowicie już karykaturalny Johnny Depp, można by zupełnie bezwstydnie rozkoszować się tym, jak ten film wygląda, a wygląda bajecznie. Wasikowska jest spoko jako Ekscentryczna Silna Kobieta, ale to Sacha Baron Cohen i jego teutoński Czas kranie ekran, gdy tylko się na nim pojawia. W sumie zrobiło to na mnie nieco lepsze wrażenie, niż poprzednia, burtonowska Alicja. Gwałt na literaturze w podobnym stylu co "Sherlock Holmes" Guya Ritchie - bezczelny, ale wystarczająco orgiastyczny, by zawiesić na nim oko.

Guma
Erufi
psubrat
JUMAN
krzysztofek1003
aneta226
Szklanka1979
doktorpueblo
Esme
KamilaMazur