American Pie (1999)

Reżyseria: Chris Weitz, Paul Weitz
Scenariusz:

"American Pie" to zwariowana komedia o wkraczaniu w dorosłość. Grupa przyjaciół zdenerwowanych faktem, że nie mogą się pozbyć znienawidzonego dziewictwa, postanawia podjąć zdecydowane kroki. Jednak, aby zamknąć niechlubny dziewiczy rozdział w swoim życiu trzeba się nieźle namęczyć : zaliczyć parę trudnych lekcji miłości i seksu, doświadczyć poniżenia i rozczarowania i ćwiczyć cierpliwość.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Film tak zły, że aż szkoda wypowiadać się dłużej na jego temat.

Bla, bla, bla, bla, ciągle o tym samym i absolutnie bez polotu, bez gustu....

Właśnie nie o tym samym, bo od tego filmu się zaczęło i gdybyś go najpierw obejrzał a dopiero potem cały ten syf naśladujący to, to ocena byłaby lepsza ;]

Dokładnie.. To film, który coś rozpoczął. I o ile nie jest to na miarę "nowej fali", to kino rozrywkowe zostało wzbogacone.

Przyznaję, nie obejrzałem do końca. Nie dałem rady.

Zabawna komedia dla młodzieży o młodzieży wkraczającej w dorosły świat.

jedna z najlepszych komedii jakie kiedykolwiek powstały

NIE. Po prostu NIE.

Trudno o rzecz bardziej względną niż poczucie humoru. BTW michuk, przypomnij sobie gdzei ostatnio dałeś reklamę filmastera. To może mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości serwisu.

Też prawda (z tym poczuciem humoru). A reklama poszła na wielu serwisach, ale zdecydowanie najwięcej wejść mamy z ekino.tv, gdzie chyba wchodzi bardzo wiele różnych osób.

Fil na 10!:D

W ogóle nie czuję tego filmu. Dla mnie głupi, wulgarny poprostu taki byle jaki amerykański. Nie rozumiech zachwytów. Kwestia gustu.

Daję 3=

KubaSwiatkowski
TomaszKoczar
JustynaMajewska
siemanko2elo
siema4jol
duzulek
OlaJurczyszyn
Eurymedusa
tayla69
Blue2012