Avengers: Wojna bez granic (2018)

Avengers: Infinity War
Reżyseria: Anthony Russo, Joe Russo

Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Nowe Horyzonty się skończyły, więc czas na taplanie się w trochę innym błocie. Najnowsi Avengersi są zaskakująco strawni. Na pewno nie psują ich te wszystkie łzawe backstory, które zapychały poprzednie filmy Marvela. Wyciąłbym co prawda Strażników Galaktyki, bo z każdą kolejną produkcją stają się coraz mniej śmieszni. No i temu złodupcowi przydałaby się jakaś sensowniejsza motywacja - nie widzę jak jego ostateczne rozwiązanie ma zadziałać.

Nie ma sensowniejszej motywacji niż usprawnienie sobie roboty. Facet do tej pory musiał latać na te planety i fizycznie likwidować mieszkańców, a tak jedno pstryknięcie i emeryturka.
Zdefiniuj "zadziałać".

UWAGA KOSMATE SPOILERY
Chodzi mi o osiągnięcie długoterminowego celu, Przeczytaj spoilery +

Proszę o poważne odpowiedzi. :D

Przez większość filmu jest to takie sobie, koncepcja trochę jak z Władcy Pierścieni (kilka niezależnych drużyn z "przygodami" non-stop rwanymi, żeby przeskoczyć do kolejnej drużyny) mnie raczej męczyła, obowiązkowe idiotyzmy przyjmuję już z dobrodziejstwem inwentarza. Ale czapki z głów za to jak całość się kończy, sądzę, że wymagało to sporej odwagi.

Da się to obejrzeć, ale żeby się tu czymś przejąć lub zachwycić...

Wojna bez granic jest o niebo lepszy pod względem realizacji od najnowszego dziecka MCU - Koniec gry. Film jest po prostu rewelacyjny! https://vodfilmy.pl/filmy-online/avengers-wojna-bez-granic-online-pl/

BlonD1E
Aleksandra8
nutinka
Fi5heR
anusiek
BeatkaWaligorska
otonashi
krzysztofek1003
umbrin
MRZVA