Babylon A.D. (2008)

Reżyseria: Mathieu Kassovitz

Jest niedaleka przyszłość. Przez świat przetoczyła się fala wyniszczających wojen. Władza jest w rękach organizacji przestępczych, fanatycznych sekt religijnych. Wszystko wskazuje na to, że Apokalipsa jest bliska. Toorop nie zna innego życia niż wojna. Sztukę zabijania doprowadził do mistrzostwa. Jego światem rządzi prosta zasada: zabijasz albo giniesz. Toorop nie zabija w imię żadnej idei, robi to dla pieniędzy. Przyjmując kolejne zlecenie nie spodziewa się, że tym razem ryzykuje znacznie więcej. Z pozoru zadanie wydaje się proste: w ciągu 6 dni trzeba przemycić pewną przesyłkę z Europy Wschodniej do Nowego Jorku. Przesyłką jest tajemnicza dziewczyna o imieniu Aurora.(opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Film z górnej półki bardzo mi się podobał, wspaniałe aktorstwo Vina

Warto zobaczyć ten film.

podobała mi się ta akcja w klatce...

9tka za pierwsza polowe filmu, 2ka za druga polowe.

Spodziewałem się beznadziejnego, efekciarskiego początku kolejnej taśmowo produkowanej sagi. Oceniam wyżej niż myślałem, bo otrzymałem film, który znienacka zaskoczył mnie przekazem i treścią. Z gatunku nieoczywistych.

zapowiadał się dobrze pierwsza godzina naprawdę dobra ale potem to nic nie wiadomo takie zakończenie głupie że nie wiem jakby brakowało 30 minut filmu wyjaśniającego o co kamman!

bartje
beznazwybez
Michalwielkiznawca
nutinka
MureQ
jhsdsdkf
typix
Szamanka
yarcio
otonashi