Ostatnie zlecenie (2008)

Bangkok Dangerous

Joe ma cztery zasady: nie zadaje pytań, nie uznaje dobra ani zła, nie spotyka się z ludźmi spoza interesu i zawsze wie kiedy się wycofać. „Ostatnie zlecenie” to thriller o bezwzględnym płatnym mordercy (Nicolas Cage), który wykonując zlecenie w Bangkoku, napotyka niespodziewane przeszkody i po raz pierwszy odstępuje od swoich żelaznych reguł. Przekonuje się, że jeśli praca polega na zabijaniu, próba ocalenia czyjegoś życia może okazać się śmiertelnym wyzwaniem.

Nowa wersja filmu "Bangkok: Ostatnie zlecenie" tych samych reżyserów.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Bardzo ładnie zrobiony sensacyjny film z bardzo złym zakończeniem. No i pod koniec już za dużo huku i strzelaniny. Pierwsza połowa zdecydowanie lepsza. Cage świetny, idealny do tej roli.

Średni film, ale przyjemnie się oglądało.

Nie dość dobre, by warto było oglądać, a jednocześnie nie dość złe, by by być zabawne. Po prostu przeciętność do kwadratu.

Ci Pangowie to jacyś specjaliści od produkowania wciąż tego samego. Pierwsza wersja (Bangkok: Ostatnie zlecenie) była obiecująca.
Nawiasem mówiąc, zabawne jak Cage na plakacie jest "zrobiony" tak, żeby przypominał aktora pierwotnie grającego postać Joego :)

beznazwybez
MureQ
JUMAN
jhsdsdkf
PedroPT
agryppa
jango
JURCZ91
CablePL
ploki