Film o pszczołach (2007)

Bee Movie

Pszczółka o imieniu Barry po skończeniu szkoły marzy o założeniu własnej firmy produkującej miód. Podczas jednej z niebezpiecznych wypraw z ula, jego życie zostaje uratowane przez kwiaciarkę z Nowego Yorku – Vanessę.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Słabizna, może tylko dzieci są w stanie się tym zachwycać? Przesłanie toporne, wykonanie wtórne ("Mrówka Z" była wcześniej, nie mówiąc o znacznie starszych bajkach o zwierzętach). No dobra, może nie słabizna, ale raczej nuda.

Doskonała kreskówka. Humor słowny dorównuje Shrekowi, pomysł oryginalny i bardzo zabawny. W porównaniu do kung-fu Pandy, przebój dla dorosłych. Dzieciaki też pewnie nie zanudzą się, bo zawsze mogą coś się dowiedzieć o pszczołach, choć nie jest to film poglądowy ;)

Świetna metafora ludzkiego życia,pracy w wielkich korporacjach gdzie się jest anonimowym trybikiem,a każda próba wyróżnienia się w jaki kolwiek sposób spotyka się z wszechobecną krytyką która podszyta jest strachem przed zmianami. A po za tym niezla rozrywka dla nieco większych dzieci.

Doskonała produkcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Naprawdę fajny film,a to nie takie oczywiste w kinie dla dzieci, ale dabing w wykonaniu Sztura juniora zepsuł mi całą zabawe, muszę obejrzeć jeszcze raz w oryginale.

Blue2012
eelishkaaa
piotronos01
AgaL
izabelatch
Angel979
Szklanka1979
razier
liongotie
chaos