Blow (2001)

Reżyseria: Ted Demme

Oparta na autentycznych wydarzeniach historia Georga Junga, który pod koniec lat 70-tych trafia do więzienia za posiadanie marihuany. Po wyjściu z zakładu karnego - Jung podejmuje się po raz kolejny "wprowadzenia na rynek" nowego narkotyku - tym razem kokainy. Blow - to film, opowiadający o wielkim przemyśle karteli narkotykowych i milionach nielegalnie zarobionych dolarów. (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Warto dla Deppa i Cruz. Poza tym niestety wieje nudą. A mogło być o wiele, wiele lepiej bo scenariusz miał potencjał.

Niby fenomenalny, ale chyba nie zrozumiałem. Straszny chaos i nuda. Pewnie tylko dla mnie, ale wiadomo - jestem rodzynkiem.

film o człowieku, który nie miał szczęścia do ludzi.

Polski tytuł porażający. O co chodzi?

w filmie? xD

o co chodzi w tytule, to jest po polsku?

pytasz mnie, jakbym to ja była tymi psychopatami, którzy zajmują się tłumaczeniem tytułów filmów ;p cóż, jak dla mnie Blow by wystarczyło, ale my zawsze musimy coś dopowiedzieć :/

Jonny Deep i Penelope Cruz! Ale cóż... robimy opowieść opartą na faktach i z morałem także ten (nawiasem /i w nawiasie/ mówiąc: kto to montował?!)...
http://www.youtube.com/watch?v=vX1CvW38cHA

Film ciekawy, zaskakujacy i godny polecenia. Nie wiem tylko czy aktorstwo Deppa w tym filmie bylo dretwe, czy takie basowali do bohatera. Wolalbym kogos zywszegp, jednak ocena 8.5/10 i film fodny polecenia.

Powstało wcześniej multum lepszych filmów w tym gatunku, ale jest całkiem nieźle.

verdiana
duzulek
MRZVA
clayman
KataCzy
Iceman
bartje
JUMAN
emerenc
beznazwybez