Piorun (2008)

Bolt

Bolt jest gwiazdą Hollywood – psim aktorem, który wciela się w postać superbohatera. Kiedy przypadkowo trafia do Nowego Jorku i rozpoczyna podróż przez cały kraj, wierzy, że rzeczywiście posiada magiczne moce – tak jak grana przez niego postać. Dzięki tej niezwykłej przygodzie i pomocy dwójki wiernych przyjaciół – bezdomnej kotki i uzależnionego od telewizji chomika, Bolt odkryje, że aby być prawdziwym bohaterem nie potrzeba cudownych mocy, ani magii.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Niegłupi film dla dzieci. Potrzebny, bo te dzisiejsze są przekonane, że pies to rzecz, a jeśli nawet nie, to go personifikują. A Bolt tymczasem czuje, myśli – i to całkiem po psiemu, nie po ludzku. Polski dubbing świetny, zwłaszcza gołębie i Szyc. :)

Truman Show DLA PSA??? Nie wiem, co łykali scenarzyści, ale nie powinno się takich środków promować w filmie dla dzieci. W samej fabule jest tyle głupot i nieścisłości, że przekracza to normy nawet kreskówki.A szkoda, bo postacie sympatyczne i jeśli spuści się zasłonę milczenia na fakt, że wielkiej gwiazdy nie rozpoznaje NIKT poza stukniętym chomikiem, to można się nawet dobrze bawić.

Sympatyczny film dla całej rodziny, w sam raz na niedzielne popołudnie

asthmar
skarlx
eelishkaaa
chaos
rafl11
olivka1966
adisan
Majeczkaa
Michalwielkiznawca
peterpp2200