Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (2016)

Captain America: Civil War
Reżyseria: Anthony Russo, Joe Russo

W filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", będącym bezpośrednią kontynuacją hitowego "Avengers: Czas Ultrona", Steve Rogers aka Kapitan Ameryka staje na czele drużyny Avengers, by ponownie ocalić ludzkość przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja ta poważnie wpływa na atmosferę panującą wśród Avengers, którzy starają się obronić świat przed nowym, nikczemnym nieprzyjacielem...(opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Z dobrych rzeczy mamy tu paprykarz bez papryki, radzieckie zaklęcia, księcia królestwa Waka Waka i Wandę, co nie chciała Niemca. Reszta to charakterystyczne dla serii nawiązywanie do Kucyków Pony, czyli niby się czubimy, ale magia przyjaźni jest najsilniejsza.

Dawajcie, pokłóćmy się o Spider-Mana. ;D #TeamCap Więcej na temat filmu tutaj: https://esotericsurgery.wordpress.com/2016/05/08/w-kinie-kapitan-ameryka-wojna-bohaterow-2016/

nie lubię typa. #TeamCap

Fakt, iż nikt się nie chce o niego kłócić, musi o czymś świadczyć.:)

Czekam aż DC dogadają się z Marvelem i razem nakręcą Spider-man vs Batman;)

hrabalka2021
cvbih
nutinka
anusiek
umbrin
Arbutrons
Aerinn
Blue2012
grandar
beznazwybez