Złap mnie, jeśli potrafisz (2002)

Catch Me If You Can
Reżyseria: Steven Spielberg

Frank W. Abagnale (Leonardo DiCaprio) pracował jako lekarz, prawnik oraz pilot wielkiej linii lotniczej - wszystko to, zanim ukończył 21 lat. Był mistrzem oszustwa, a także błyskotliwym fałszerzem. Dzięki niezwykłym zdolnościom do podrabiania podpisów na czekach, zgromadził fortunę wartą miliony dolarów. Agent FBI Carl Hanratty (Tom Hanks) postawił sobie za główny cel złapanie Franka i doprowadzenie go przed oblicze sprawiedliwości. Frank jednak zawsze jest o krok przed agentem, zostawiając przynętę, która sprawia, że kontynuuje on pościg.

Obsada:

Pełna obsada

Tak nudne że aż irytujące.

Po obejrzeniu Tytanica miałam o DiCaprio określoną opinię. Potem zobaczyłam ten film i stwierdziłam, iż jest to opinia nieco krzywdząca. Ten facet w sumie jest całkiem dobrym aktorem, tyle że z mordką Kupidynka. Ale miałam pisać o obrazie. Bardzo fajny film biograficzny, potwierdzający teorię imć Wojciecha Cejrowskiego - "jeśli ktoś ma tupet jak taran potrafi przekonać innych ludzi do wszystkiego". Scena podrabiania czeków od linii lotniczych jest bezcenna.

Dobra sensacyjna fabułka na popołudnie. Dokładnie - zwłaszcza fabuła jest ciekawa, wykonanie nie jest już tak interesujące, choć główni aktorzy grali nieźle.

Świetne kino. Po tym filmie pokochałem Leonarda.

dobra rozrywka na nieżenującym poziomie. mam słabość do leo xD ekhem, przepraszam,do jego aktorstwa naturalnie ;)

bardzo dobry film.

Uwielbiam wracać!

często wracam do tego filmu !

piękny film !

Świetna sprawa!

pkudron
TomaszKoczar
aiczka
milosniczka
z0rin
JustynaMajewska
duzulek
patrycja76
jsbach
slowcheetah