Kronika (2012)

Chronicle
Reżyseria: Josh Trank
Scenariusz: ,

Andrew, Matt i Steve to typowi nastolatkowie. Mają ciekawe osobowości i stawiają czoło problemom, jakie niesie ze sobą chodzenie do ogólniaka. Spędzają czas z przyjaciółmi, odkrywają siebie. Mają swoje wady, są trochę dziwaczni i beztroscy. Są tacy jak my. Mają obsesje na punkcie rejestrowania tego, co dzieję się w ich życiu, a dzieje się sporo. Przytrafia im się coś, czego żaden człowiek nie jest w stanie zrozumieć. Odkrywają, że mają nadprzyrodzone moce. Są jak superbohaterowie komiksów. Mogą niemal wszystko. Przesuwać przedmioty, zgniatać auta jakby były papierkiem. Nawet latać, o czym marzy prawie każdy z nas… Po jakimś czasie przestaje być zabawnie… (Opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Tylko 'Dobry' , bo dziwnie się zaczyna i tak samo kończy. Jednak ma to coś dla ,dlaczego warto obejrzeć ten film. Zrobiony z pomysłem w końcu przez Trank'a ,ale w pełni nie dopracowany . Film nie jest tylko o nadprzyrodzonych mocach , ale o problemach dręczących nastolatków , o brzemieniu dorastania i odpowiedzialności za czyny i 'dar '. W skali od 1-10. '6'

Amerykańska słabizna przesycona efektami.
Film o superbohaterach ... komiksy nawet lepsze chyba rysują.

Fajny pomysł (nie jakiś nowatorski, ale fajny) ale gorzej z wykonaniem, pod koniec się rozjeżdża za bardzo.

Za starym jestem na filmy o zagubionych, zbuntowanych nastolatkach. Nawet jeśli mają supermoce. Plus za fajne ujęcia, ale lepiej oglądać w południe, bo wieczorem usypia.

MRZVA
stivo
dudssoon
KasiaKhadraoui
chaos
MureQ
asia1298
targos21
jakilcz
PrzemyslawLes