Witaj w klubie (2013)

Dallas Buyers Club
Reżyseria: Jean-Marc Vallée

Pełna humoru, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia człowieka, który nie zamierza żegnać się z życiem. Ron żyje z dnia na dzień. Pali jak smok, lubi bourbon, kobiety i rodeo. Nic ponad szybkie i proste przyjemności. Wiadomość o tym, że jest nosicielem wirusa HIV to dla niego szokujący wyrok, z którym nie chce się pogodzić. Jedzie do Meksyku, z którego zamierza szmuglować zakazane w USA leki. Po powrocie niespodziewanie zdobywa sojusznika w osobie queerowego transseksualisty Rayona. Ten pozornie niedobrany duet wspólnie zaczyna prowadzić klub, w którym inni szukają ratunku. (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Bardzo dobry film, polecam

Matthew McConaughey znów pokazał że daje radę. Fajna, wielowymiarowa rola, która ciągnie ten (i tak niezły film) w górę.

Zupełnie przyzwoity film. A Leto jakby stworzony do roli trans.

Zasłużone Oskary dla Matthew i Jareda. Fantastyczny film :)

Świetny film dający sporo do myślenia. Dodatkowo rewelacyjne role McConaughey'a i Leto.
Zapraszam na filmową stronę https://www.facebook.com/pages/EKG-Kina/466870720108777?fref=ts gdzie m.in. recenzja "Witaj w klubie" :)

Najlepszy w wyścigu o Oscary.

pierwszy raz chyba się w czymś z Tobą zgadzam :)

To nic nie szkodzi, różnice gustów są cudowne. ;-D

McConaughey kojarzył mi się zawsze z nagą opaloną klatą w scenerii a la "Słoneczny parol". Byłam mile zaskoczona mogąc w czasie seansu "Witajcie w klubie" wreszcie dostrzec coś więcej niż muskuły. Matthew,oby tak dalej!

Za rolę McConaghueya dałbym 10, ale ta political corectness morduje zalety.

Hollywood, ale sprawnie zrealizowany. Matthew McConaughey na pewno zasłużył na Oscara, natomiast co do tego, czy Jared Leto jest lepszym aktorem od Michaela Fassbendera, to już mam pewne wątpliwości.

ScuMmy
jakubkonrad
duzulek
patrycja76
proskrastynacja
bartje
emerenc
AniaVerzhbytska
beznazwybez
NarisAtaris