your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Deja vu (2006)

Tytuł oryginalny: Deja Vu

Reżyseria: Tony Scott

Agent federalny z agencji ATF, Doug Carlin, prowadzi śledztwo w sprawie wybuchu bomby na promie pasażerskim w Nowym Orleanie, w wyniku którego zginęło kilkaset osób. W trakcie dochodzenia zostają odnalezione zwłoki kobiety, rzekomo jednej z ofiar eksplozji. Jednak sekcja zwłok wykazuje, że kobieta została zamordowana wcześniej. Na dodatek Carlin odnosi wrażenie, jakby już gdzieś ją wcześniej widział.

Ze zdziwieniem dostrzega, że zarówno on sam, jak i ci, którzy ocaleli, przeżywają déjà vu. Zjawisko okazuje się kluczem nie tylko do uniknięcia kolejnego zamachu, ale nawet i tego, który już miał miejsce.

Jego przypuszczenia okazują się prawdziwe, gdy do akcji wkracza jednostka specjalna, która może cofnąć się w czasie wykorzystując tunel czasoprzestrzenny (most Einsteina-Rosena) i sprawdzić, co tak naprawdę wydarzyło się na promie. (źródło: Wikipedia)

Obsada:

AndySpencer AndySpencer napisał(a) o Deja vu (5)

Daje radę

5 gwiazdki

Gertarfas Gertarfas napisał(a) o Deja vu (9)

Podobał mi się ten film. taka kryminalna akcja połączona z sci-fi super sprawa nie spotkałem się z takim filmem jeszcze a oba gatunki bardzo lubię. Zdecydowanie jestem na tak jeśli chodzi o tego typu produkcje.

9 gwiazdki

gadd gadd napisał(a) o Deja vu (8)

Na początku miałem wrażenie, że oglądam kolejny realistyczny, mocny kryminał z czarnoskórym detektywem w roli głównej. Takie kino lubię! Niestety, dość szybko zamienił się on w banalną historyjkę o supernowoczesnych gadżetach, które umożliwiały obserwowanie przeszłości, zmienianie jej, a nawet podróżowanie w czasie. Byłem zawiedziony tylko do momentu, w którym odkryłem, że tak naprawdę oglądam historię od połowy. Pierwszej jej części trzeba się domyślić z drobnych strzępków informacji, sugestywnie [...] Przeczytaj całość

8 gwiazdki

Dramatiker Dramatiker napisał(a) o Deja vu

Borze, ale żenada. Po co w ogóle powstają takie filmy?

2 gwiazdki

bober bober napisał(a) o Deja vu

Jedyny plus - rewelacyjne wybuchy. Fabuła jak szwajcarski ser, najeżona niespójnościami i nonsensami. Aktorstwo biedne.

5 gwiazdki

kickers kickers napisał(a) o Deja vu

podroze w czasie?zawsze w modzie.mozna ogladnac

8 gwiazdki

xmariadjx xmariadjx napisał(a) o Deja vu

Opis filmu jest błędny. Nie pewien agent potrafi widzieć przyszłe wydarzenia, ale agencie dysponowali technologią pozwalającą zakrzywiać czas i obserwować PRZESZŁE WYDARZENIA. Wystarczy obejrzeć film, żeby nie popełniać takich "wołów". A jak ma się popełniać, to już lepiej nic nie pisać.

8 gwiazdki

thaklos thaklos napisał(a) o Deja Vu

I don't remember much about this movie, except that it was really terrible.

1 gwiazdki

verdiana verdiana napisał(a) o Deja vu

Jak to możliwe, żeby w filmie sensacyjnym, więc opartym na akcji właśnie, tej akcji brakowało? Nie wciąga, dłuży się, nuży. Na początku jest źle, a potem coraz gorzej. Właściwie tylko efekty specjalne są znośne.

5 gwiazdki

bolo bolo napisał(a) o Deja vu

Świetny początek. Niestety im dalej, tym gorzej.

5 gwiazdki