Gru, Dru i Minionki (2017)

Despicable Me 3
Scenariusz: ,

Minionki powracają! Po gigantyczny sukcesie poprzednich filmów z ich udziałem i uwielbieniu całego świata postanowiły pokazać, na co naprawdę je stać. A stać je na wszystko. W końcu to Minionki…
(opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

zdecydowanie za mało minionków..

Jak dla mnie i mojego dziecka super bajka! Tym bardziej, że uwielbiamy Minionki, ten film animowany był dla nas strzałem w dziesiątke w urodziny syna!

Lepsze niż się spodziewałem. W 3D niektóre smaczki wizualne wyszły, ale nie było natłoku efektów specjalnych. Głównie wypalił scenariusz, dzięki czemu się nie nudziłem ani nie czułem się nabity w Minionki - to uczciwie poprowadzona opowieść i dobra komedia, więc czuję się zadowolony. Gwiazdą filmu jest niewątpliwie złoczyńca Bratt - to przekonująca postać, a jego stylówa na lata 80. jest konsekwentna i rzeczywiście zabawna. No, może trochę bym narzekał na to, że wszystkie stare przeboje zostały ucięte do granicy scenki, więc gdy się już zaczynałem bawić muzycznym cytatem, on się znienacka kończył - przydałoby się pociągnąć jedną czy drugą melodię w tle, film zyskałby na naturalności w montażu. Na drugim planie też się dzieje - poszukiwania jednorożca to fajny, nieco przewrotny przypis na temat tego co jest ważne dla dzieci, z kolei Lucy, która próbuje sprostać roli rodzica, to także śmieszny, ale sensowny i realistyczny wątek.

jak każda częsc super

NikoPL
inheracil
Iceman
zur887
Guma
stivo
Mikser
otonashi
doktorpueblo
hrabalka