Stary, gdzie moja bryka? (2000)

Dude, Where's My Car?
Reżyseria: Danny Leiner
Scenariusz:

Jesse (Ashton Kutcher) i Chester (Seann William Scott) mają duży problem. Zeszłej nocy ostro zabalowali, bo rano nie pamiętają niczego, kompletnie niczego! Ile wypili, gdzie byli, co robili, a na domiar złego: gdzie zaparkowali samochód, w którym zostawili prezenty dla swoich dziewczyn. Muszą jak najszybciej odnaleźć brykę i przeprosić dziewczyny za zdemolowanie chaty, a przede wszystkim za to, że zapomnieli o wspólnej rocznicy. Pechowi kolesie nie wiedzą nawet w co się wpakowali. W ślad za nimi ruszają wyznawcy kultu UFO, budzący niepokój faceci o nordyckich rysach i energiczne panienki w obcisłych kostiumach. Wszyscy przekonani, że Chester i Jesse wiedzą, gdzie znajduje się niezwykłe urządzenie, stanowiące klucz do tajemnic wszechświata...

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Film słaby i dziwny, ale właśnie taki ma być. Można się fajnie bawić tym idiotyzmem. =}

Pała z wykrzyknikiem - gdyby się dało, postawiłabym -1. Beznadziejny i tak słaby, że nie wiem, po co to oglądałam! Strata czasu!

Przykład na to, dlaczego nie każdy spalony pomysł jest dobry.

No i co ja mam zrobić? Widziałem ten film dwa razy (tak!). Za pierwszym razem było to bardzo bolesne doświadczenie. Potem wraz z towarzyszem niedoli wzmocniliśmy się najpierw piwem, obejrzeliśmy drugi raz i... płakaliśmy ze śmiechu! Nie, nie z zawartych w filmie "gagów", tylko z tego, jak okropnie one są słabe. Ten film jest tak żałosny, że przy odpowiednim nastawieniu można się przy nim naprawdę dobrze bawić. Wobec tego nie wystawiam żadnej oceny. Spróbujcie sami.

Cienizna... Mimo słabości do tego typu filmów, nie jestem w stanie dać więcej niż 2. Seann Scott robił, co mógł, ale nic z tego... Zabawne zdecydowanie za rzadko na tak głupią historię.

Już po tym filmie wiedziałem, że Kutcher to najgorszy aktor jakiego widziałem.

w kategorii najgłupsze komedie świata to chyba moja ulubiona pozycja:)

Gdyby chociaż zamiast Kutchera wystąpił Seagal, który ma jednak lepszy "warsztat aktorski".

beznazwybez
Szklanka1979
NataliaOsinska
MureQ
liz29
jakilcz
jhsdsdkf
typix
maciej_gad
PedroPT