Głupi i głupszy bardziej (2014)

Dumb and Dumber To

Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla niego nerkę do przeszczepu. Niespodzianką dla widzów będą niespodziewane, niezwykłe i niegrzeczne występy gościnne największych sław kina. Przez ostatnie 20 lat ich umysłów nie skaziła żadna myśl! (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Carrey po 20-latach powraca z grzywką. To trzeba zobaczyć.

Widziałeś trailer? Bo ja niestety tak. Polski tytuł powinien brzmieć "Omijać SZEROKIM łukiem!".

Albo: "Głupi, głupszy, Jim Carrey"

Widziałem zwiastun. Film jak na głupią i celowo kretyńską komedię jest wysoko oceniany, więc już nie mogę się doczekać seansu. Ładnie to ktoś nazwał: arcydzieło idiotyzmu. Carreya łykam w komedii jak Arnolda w kinie akcji. Tu nie patrzę na aktorstwo lecz na serce;)

Chyba jestem za głupia na ten typ arcydzieła. ;D Ale oczywiście trzymam kciuki, żebyś wyszedł z kina usatysfakcjonowany. :)

Chłopaki trzymają formę. Jestem na tak.

Polecam , Byłem w Kinie . Od pierwszej części Głupi i Głupszy nie widziałem tak śmiesznego filmu :)

Głupiej się już chyba nie dało.

kudlaty4
gadd
mrci
jakilcz
aneczka840
cvbih
PedroPT
agryppa
boromil
JOTa98