Bez twarzy (1997)

Face/Off
Reżyseria: John Woo

Agent FBI Sean Archer (Travolta) od lat ściga niebezpiecznego terrorystę Castora Troya (Cage), odpowiedzialnego za śmierć jego kilkuletniego syna. W centrum Los Angeles Troy podkłada bombę biologiczną o ogromnej sile rażenia. Terrorysta wpada w zasadzkę FBI i staje twarzą w twarz z Archerem, który rani go, jak się wydaje, śmiertelnie. Sterowana przez radio bomba nie zostaje jednak odnaleziona. Jedyną szansą na zapobieżenie tragedii jest wyciągnięcie informacji o jej lokalizacji od przebywającego w więzieniu brata Castora - Polluxa Troy'a. Archer zgadza się na szalony eksperyment - poddany skomplikowanej operacji chirurgicznej, otrzymuje twarz Castora. Tymczasem Castor budzi się ze śpiączki. Zmusza chirurga do powtórzenia zabiegu, w wyniku którego ma teraz twarz Archera...(opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

zamiana twarzy... 0 za sam pomysł, nie mówiąc już o realizacji!!!dla mnie dno totalne

Przyzwoite kino sensacyjne.

J. Woo mogl nie owijac w bawelne z czym sie ten film je i zamiast duetu Travolta/Cage zatrudnic pare Schwarzenegger + Stallone.

Po tym filmie nieco przychylniej spojrzę na Cage'a :). Rolę ma taką, że ciężko się czepiać jego wiecznej miny zabiedzonego spaniela ;)

duzulek
avrewska
murrayostril
beznazwybez
GARN
luckaminski
izabelatch
Michalwielkiznawca
exxxpresja
Szklanka1979