Fantastyczna czwórka (2005)

Fantastic Four
Reżyseria: Tim Story

Jessica Alba, Chris Evans i Michael Chiklis przewodzą gwiazdorskiej obsadzie w tym pełnym przygód i nieprzerwanej akcji filmie science fiction zrealizowanym na podstawie serii znanych komiksów. Jest to historia czwórki zwyczajnych ludzi, którzy nagle zostają obdarzeni nadzwyczajnymi zdolnościami.
Podczas podróży kosmicznej czwórka astronautów zostaje wystawiona na działanie promieniowania. Od tej pory stają się najbardziej niezwykłymi super bohaterami wszech czasów. Niestety, sponsor całej misji także ulega transformacji stając się najgorszym czarnym charakterem na świecie, zagrażającym całej ludzkości. Super bohaterowie muszą go powstrzymać.
Niesamowite efekty specjalne, nieprzerwana akcja i dużo humoru sprawiają, że film Fantastyczna Czwórka stanowi doskonałe, rozrywkowe kino od początku do samego końca.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Nawet po komiksie można oczekiwać więcej. Sztampa i nuda... Gdyby nie Jessica Alba, to powiedziałbym że film nie ma żadnych jasnych punktów. Czwórka, ale nie fantastyczna.

kiepski montaż, beznadziejna muzyka i przede wszystkim drętwy scenariusz = zmarnowany potencjał komiksów... Wyjątkowo nieciekawy wątek romansowy. No i dlaczego Dr Doom jest biznesmenem? ehhh

co do niesamowitej pomyłki castingowej, jaką była Jessica Alba w roli Sue Storm: przeczytałam, że o rolę ubiegała się też Rachel McAdams, lecz Alba zdobyła ją na drodze przekrętu. Nie wierzę, że komuś zapłacono za ten casting!

jumolugig
PLkonfliktus
Blue2012
KasiaKhadraoui
Busssy
xardee
GARN
Cutyp
mihyo
nedrimp