Szybko i wściekle (2009)

Fast & Furious
Reżyseria: Justin Lin

Ukrywający się na Karaibach Dominic, na wieść o śmierci swojej dziewczyny - Letty, pracującej dla bezwzględnego króla heroiny - Antonio Bragi, wraca do Los Angeles. Okazuje się, że to właśnie Braga wydał rozkaz jej zabicia i Dom poprzysięga mu zemstę. Na pogrzebie spotyka Briana, który ma z Bragą własne rachunki do wyrównania... Dom i Brian połączą siły i mimo dzielących ich różnic, wspólnie ruszą w pościg za mordercą aż na meksykańską pustynię, gdzie dojdzie do finałowego pojedynku.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Co tu dużo gadać. Po ostatniej części seria szybcy i wściekli wróciła na "właściwy tor". Film ma dobrą akcję, chociaż jest za dużo wątków pobocznych a mało standardowych wyścigów itd.

Balem sie, ze po makabrycznym "Tokyo Drift" znowu wyjde zniesmaczony z kina. Nic bardziej mylnego, ostatnia z czesci jest przynajmniej tak dobra jak pierwsza - 100% czystej, niewymagajacej rozrywki. Polecam :)

Znośnie, znośnie. Na pewno dużo lepszy od części trzeciej. I miło widzieć znowu calą obsadę. Zakończenie jasno mówi, że to nie koniec. W sumie miły kawałek rozrywki. ^^

według mnie czwarta częśc tej serii spokojnie zasługuje na 10
efekty specjalne były dobre, nienachalne, akcja wartka (chociaż małe mankamenty zawsze można znależć).
gorąco polecam, niezmarnowane półtorej godziny w kinie

Świetne efekty specjalne, niezła muzyka... Tylko co z tego? Film-komercha. Nie warto wydać tych paru złotych na bilet czy dvd.

No, pozytywne zaskoczenie, po średnim "Tokyo Drift". No, i fajnie tak zobaczyć znów Toretto i O'Connera razem w akcji ;) Wart obejrzeć, tym bardziej, jeśli zawiodło się na poprzedniej części.

Blue2012
Mikser
beznazwybez
Okot
krzysztofek1003
Fi5heR
liongotie
MureQ
jakilcz
jhsdsdkf