Fist of Jesus (2012)

Scenariusz:

Zgodnie z biblijną opowieścią Jezus poruszony losem swojego przyjaciela, Łazarza, próbuje powrócić go do żywych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem...

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Jezus z Judaszem stawiają czoła zombie. Historia biblijna w kampowym wydaniu z olbrzymią ilością krwi, wyrywanych flaków, miażdżonych głów (inwencja Jezusa w walce z zombiakami jest zresztą doprawdy boska) i oczywiście specyficznego poczucia humoru. Krótkometrażowy film jest do obejrzenia w Internecie, a twórcy zbierają kasę na długi metraż, pod wdzięcznym tytułem "Once upon a time in Jerusalem". @Esme @edkrak wygląda jak coś dla Was. PS @michuk @mrk filmu się nie da ocenić, co, jak zauważyłem, pozostaje standardem w przypadku świeżo dodanych tytułów.

Tak, wiemy o problemie, zastanawiamy się jak go zafixować :)

Dzięki za przypomnienie, miałem to obejrzeć ale wyleciało mi z głowy. Nieźle im to wyszło, nawet lepsze od "Brutal Relax". Chyba muszę przejrzeć resztę ich filmografii, bo widać że chłopaki mają talent.

@doktor_pueblo problem z niemożliwością ocenienia dodanego filmu powinien zostac już rozwiązany. Jakby nawróciło, walcie bezpośrednio do mrk!

Choć nie rozochoceni autorzy nie ustrzegli się lekkiej dłużyzny, stworzyli w sumie bardzo dobry film. Pijany Monty Python za garść dolarów. Do tego cudowne, klasyczne efekty specjalne. Jeśli Jezus i Judasz rzeczywiście powrócą w kolejnym filmie, na pewno będę chciała obejrzeć.

GARN
Marcin007
omnitruncatedkraken
aiczka
yo
yo
salander
gosialovsnow
lamijka
doktorpueblo
edkrak