G.I. Joe: Czas Kobry (2009)

G.I. Joe: The Rise of Cobra
Reżyseria: Stephen Sommers

Elitarna jednostka wojskowa znana jako G.I. JOE przemierza góry Azji Środkowej, pustynie Egiptu, zatłoczone ulice Paryża, a nawet lodową pokrywę Bieguna Północnego, aby unieszkodliwić podstępnego handlarza bronią DESTRO, stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony tajemniczej organizacji KOBRA i powstrzymać ją od pogrążenia świata w chaosie. Wykonując swoje zadanie, G.I. JOE posługują się technologiami szpiegowskimi i sprzętem wojskowym najnowszej generacji.(opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Podobało mi się, dużo lepszy od Transformers 2; dobre, letnie kino rozrywkowe, kilka fajnych scen, udana muzyka, no i pewne jest to, że będzie część druga. To mi się właśnie nie do końca podobało - za dużo niedomkniętych wątków.

D.N.O - nie będę wyliczał tego co mi się nie podobało (wszystko), bo to najwidoczniej nie film dla mnie. Jeżeli to film dla Ciebie - szczerze współczuję.

Całkiem całkiem... Scenariusz głupi niemiłosiernie, pełno naiwności, ale trzymający się kupy. Wizualnie bardzo dobrze. Świetne efekty i montaż.

Cały film to jedna szybka akcja :D

Kiedy film może pochwalić się jedynie dobrymi efektami specjalnymi, dla mnie zdecydowanie nie jest filmem dobrym. I tak jest w przypadku G.I.Joe. Zdecydowanie wybieram kreskówkę

Przyznaję bez bicia: nic z tego filmu nie zrozumiałem. I dlatego zachowawczo podnoszę ocenę o 1.

Słaby ale kolorowy.

Iceman
otonashi
nutinka
MureQ
spiechu
targos21
jakilcz
jhsdsdkf
typix
koston