your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Hakerzy (1995)

Tytuł oryginalny: Hackers

Reżyseria: Iain Softley

Cereal, Killer, Phantom Phreak, Crash Override... jeśli dostrzeżecie ich wizerunki na monitorze swego komputera - możecie być pewni, że zostaliście ofiarami hakera. Zero Cool, którego prawdziwe nazwisko brzmi Dade Murphy, stał się prawdziwą legendą - nie mającym sobie równych wśród entuzjastów komputera. Osobiście włamał się do systemu komputerowego okalającego siecią całą Wall Street - powodując fizyczne uszkodzenia 1507 urządzeń, wywołując przy tym nieopisany chaos w kręgach finansowych na całym świecie. 11 letni zaledwie Dede został "otoczony opieką" sądu i FBI; oto dopilnowano, aby chłopiec, do uzyskania pełnoletności, nie mógł korzystać z wyzwalających w nim radość, emocje i podniecających zmysły - urządzeń.

Jedynym sprzętem wyposażonym w klawisze, którym mógł się posługiwać w czasie owych "siedmiu chudych lat" - był aparat telefoniczny. Pozbawiony swej największej pasji, Dade wiódł życie "nieszczęsnego banity", aż do swych 18 urodzin, kiedy to bez opamiętania rzucił się w odmęty cyberprzestrzeni. Acid Burn jest posiadaczem unikatowej, potężnej wersji laptopa, dzięki któremu w trakcie zaledwie nanosekundy przesyła wzdłuż potężnej magistrali całe pakiety gigantycznych informacji.

Zero Cool poznaje Acid Burna - dochodzi do prawdziwej burzy - wręcz "eksplozji ustrojów". I kiedy okazuje się, iż Burn jest dziewczyną o imieniu Kate Libby, ta swoista rywalizacja wiedzy i... płci od tego czasu przenosi się na płytę twardego dysku; dotyka najczulszych miejsc systemu komputerowego; ociera się o najdrobniejszą drobinę krzemu; wszystkie możliwe do opanowania dane przetaczają się przez system - natrętnie i drapieżnie wkraczając we wszystkie możliwe do osiągnięcia obszary docelowe zbiorów...

Obsada:

avrewska avrewska ocenił(a) Hakerzy

9 gwiazdki

avrewska avrewska ocenił(a) Hakerzy

8 gwiazdki

JoannaChmiel JoannaChmiel ocenił(a) Hakerzy

6 gwiazdki

matadu matadu ocenił(a) Hakerzy

6 gwiazdki

MureQ MureQ ocenił(a) Hakerzy

5 gwiazdki

asthmar asthmar ocenił(a) Hakerzy

6 gwiazdki

PiotrKowalski PiotrKowalski ocenił(a) Hakerzy

6 gwiazdki

PedroPT PedroPT ocenił(a) Hakerzy

7 gwiazdki

Szamanka Szamanka ocenił(a) Hakerzy

3 gwiazdki

Lamia Lamia ocenił(a) Hakerzy

6 gwiazdki

stivo stivo ocenił(a) Hakerzy

7 gwiazdki

juli juli ocenił(a) Hakerzy

6 gwiazdki

Druedain Druedain ocenił(a) Hakerzy

5 gwiazdki

totalis totalis ocenił(a) Hakerzy

5 gwiazdki

Xyrcon Xyrcon ocenił(a) Hakerzy

6 gwiazdki

jango jango ocenił(a) Hakerzy

5 gwiazdki

Skyscore Skyscore ocenił(a) Hakerzy

5 gwiazdki

korbs korbs ocenił(a) Hakerzy

8 gwiazdki

GARN GARN ocenił(a) Hakerzy

7 gwiazdki

ikv ikv ocenił(a) Hackers

5 gwiazdki

pokaż więcej