Happy Feet: Tupot małych stóp 2 (2011)

Happy Feet Two
Reżyseria: George Miller

W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 widzowie znów zobaczą bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkają się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo (Elijah Wood), miłością jego życia Glorią (Alecia Moore {Pink}) i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace’em (Robin Williams). Mambo i Gloria mają syna Erika (EG Daly), który próbuje znaleźć swoje powołanie w świecie cesarskich pingwinów. Nowe zagrożenia nadciągają jednak nad populację pingwinów i aby ocaleć, wszystkie pingwiny będą musiały współpracować — i tańczyć. (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

"Happy Feet 2" to zaskakująco solidna animacja, skierowana głównie do młodszej publiczności, ale puszczająca też czasem oczko do starszych odbiorców. Przy okazji jest też pięknym hołdem dla zespołu nad zespołami - Queen. Do polskich kin wchodzi 2. grudnia. Zapraszam na videorecenzję.

http://www.youtube.com/watch?v=Z7tntD134iw

Onieśmielająca wręcz jakość animacji plus odrobinę chaotyczny scenariusz z przyzwoitymi momentami i nie dla zupełnie małych dzieci, bo straszno i ...głośno, bardzo głośno. Może być.

Polski dubbing straszny, po prostu straszny. :/

nutinka
Iceman
kamilamaz123
merdek
gustawkonrad
jango
Sarawinchester