your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Happy Feet: Tupot małych stóp 2 (2011)

Tytuł oryginalny: Happy Feet Two

Reżyseria: George Miller

W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 widzowie znów zobaczą bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkają się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo (Elijah Wood), miłością jego życia Glorią (Alecia Moore {Pink}) i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace’em (Robin Williams). Mambo i Gloria mają syna Erika (EG Daly), który próbuje znaleźć swoje powołanie w świecie cesarskich pingwinów. Nowe zagrożenia nadciągają jednak nad populację pingwinów i aby ocaleć, wszystkie pingwiny będą musiały współpracować — i tańczyć. (opis dystrybutora)

Obsada:

verdiana verdiana napisał(a) o Happy Feet: Tupot małych stóp 2 (6)

Polski dubbing straszny, po prostu straszny. :/

6 gwiazdki

Oferma Oferma napisał(a) o HAPPY FEET: TUPOT MAŁYCH STÓP 2 (7)

Onieśmielająca wręcz jakość animacji plus odrobinę chaotyczny scenariusz z przyzwoitymi momentami i nie dla zupełnie małych dzieci, bo straszno i ...głośno, bardzo głośno. Może być.

7 gwiazdki

KoZaGoorska KoZaGoorska napisał(a) o Happy Feet Two

"Happy Feet 2" to zaskakująco solidna animacja, skierowana głównie do młodszej publiczności, ale puszczająca też czasem oczko do starszych odbiorców. Przy okazji jest też pięknym hołdem dla zespołu nad zespołami - Queen. Do polskich kin wchodzi 2. grudnia. Zapraszam na videorecenzję. http://www.youtube.com/watch?v=Z7tntD134iw