Szefowie wrogowie (2011)

Horrible Bosses
Reżyseria: Seth Gordon

Opowieść o trójce przyjaciół z pewnej firmy, którzy postanawiają zamordować swoich nieznośnych i strasznie upierdliwych szefów.
Jeden szef to psychopata, który zastrasza i stosuje mobbing wobec jednego z bohaterów filmu. W tej roli świetnie zagrał Kevin Spacey.
Drugi szef to nimfomanka, którą zagrała Jennifer Aniston. Próbuje uwieźć swojego pracownika. Nawet doprowadzić do sexu na pacjentach.
Ostatnim jest narkoman, imprezowicz (Colin Farrell).

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

głupawe ale śmieszne. niczego więcej nie oczekiwałem

Polecam, zabawna, niewybredna komedia z przecudowną Jennifer Aniston (jako zboczona nimfomanka-dentystka) - bardzo mi się podobało. ;-) i okropny polski tytuł. Również świetna rola Kevina Specaya.

Film nie jest wybitny, jednakże porównując z innymi "głupimi" filmami ten na prawdę mnie rozśmieszał :) Z kina wyszłam w bardzo dobrym humorze, film tak na prawdę z błahą historią, jednak w niektórych momentach płakałam ze śmiechu. Charlie Day i Collin Farrell - grają fantastycznie! Komedia na "odmóżdżenie" i odstresowanie po trudach dnia codziennego :)

Bardzo zabawna komedia, dawno się tak dobrze nie bawiłam. Zabawna jest raczej tak ogólnie, nie w sensie wybuchania śmiechem z powodu gagów. Temat ma inny niż na ogół, wreszcie nie jest to kolejna głupia romantyczna komedyjka, których mam dość.

Nie wiem czemu taka niska ocena. Film nie jest może arcydziełem, ale w porównaniu z innymi głupimi filmami prosto z USA, ten wypada bardzo dobrze. Może nie śmiejemy się przez 100% filmu, ale zabawa jest cały czas. Moim zdaniem warto iść do kina.

Przyzwoita komedia na dobrym poziomie.

Efunia
avrewska
GARN
AgaL
dag
dag
AnnaSak
Okot
MureQ
niebieskiptak
PiotrKowalski