Gorący pościg (2015)

Hot Pursuit
Reżyseria: Anne Fletcher

Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego – dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans. Żaden z nich nie jest gotowy na starcie z kobiecą logiką! Ten komediowy pościg pełen gagów i niespodziewanych zwrotów akcji zostawia w tyle nawet przebojowych "Millerów"! (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Było milion razy, szczególnie w amerykańskim kinie popularnym - dwie zupełnie różne osoby zmuszone przebywać w swoim towarzystwie uczą się od siebie nawzajem.

Seksistowsko stwierdzę, że film ten powstał z myślą o fanach Reese Witherspoon i Sofii Vergary. Obie panie tworzą zaiste hoży duet: drobna blondynka z ładną buzią ubrana w policyjny mundur plus dorodna Kolumbijka w obcisłej sukience i wyzywających szpilkach. Istnieje jednak pewien problem. Reżyserka zapomniała najwyraźniej, że męska część widowni zwykła też zwracać bezczelnie uwagę na metrykę. Natomiast obie aktorki, choć nie sposób odmówić im aktorskiego talentu, miały w momencie kręcenia „Gorącego pościgu” odpowiednio 39 i 43 lata. Wiem, wiem, szowinistyczna świnia ze mnie, lecz cóż poradzić, poza obsadą ta sensacyjna komedyjka ma widzowi do zaoferowania kryminalnie niewiele. Najsłabszy punkt stanowi bez wątpienia scenariusz, w którym zwrotów akcji jest jak na lekarstwo, a brawurowych spiętrzeń tarapatów po prostu brak. Temat transportu świadka koronnego po mistrzowsku rozegrało „Zdążyć przed północą”. Pomimo długich nóg bohaterek, „Gorący pościg” nie dorasta tamtemu filmowi do pięt.

Jestem już niemal pewien - tak zwane komedie kobiece to najgorszy istniejący gatunek filmowy. W tym filmie chodzi o to, że kobiety starają się udowodnić, że potrafią być bardziej żenujące od facetów. I to się udaje!

Najgorszy sort filmów :(

gadd
bjag
niebieskiptak
doktorpueblo
krzysztofek1003
anusiek
lamijka
barty