Potwór (1994)

Il Mostro

Seryjny zabójca, któremu przypisywana jest odpowiedzialność za śmierć 18 kobiet, uderza znowu. Zdeterminowana policja, pod naciskiem opinii publicznej, za wszelką cenę chce doprowadzić do aresztowania maniaka. Wszystkie ślady wskazują, że może nim być drobny hochsztapler i życiowy nieudacznik Loris. Policja śledzi każdy jego ruch, zaskakując go w wielu kontrowersyjnych sytuacjach. Chcąc uwolnić się od podejrzeń i potwierdzić swoją niewinność, Loris może liczyć tylko na siebie; musi wykorzystać cały swój talent mistyfikatora i sam rozwikłać tajemnicę "Potwora".

Obsada:

Pełna obsada

Z początku ta komedia mnie nie bawiła, bo wydawała mi się jakaś niesmaczna, ale przy kolejnych razach doceniłem wariacką radość Benigniego i jego zdolność bawienia się pod prąd. No i ta Nicoletta... =}

A ja wprost przeciwnie do kocio obejrzałem ten film w TVP (pamiętam że leciał w sobotę w fatalną porę oglądalności - gdzieś koło południa, bez poprzedzających jakichkolwiek zapowiedzi) i uśmiałem się jak nigdy. Kapitalna komedia. No i ten Benigni :)
Polecam serdecznie naprawdę warto !!!!!!!

tropicielkoni
lamijka
jango
OjciecFernando
razorhem
YvanMorkovic
niejoanna
fabiocristi
Bedrzich
junkie