Drogi Osamo (2008)

Incendiary
Reżyseria: Sharon Maguire

Scenariusz "Incendiary" powstał na podstawie książki Chrisa Cleave'a. Jej główną bohaterką jest kobieta, której życie rozbija się na kawałki kiedy mąż i kilkuletni synek giną w wyniku samobójczego zamachu bombowego na jednym z meczów piłkarskich. Jej traumę dodatkowo potęguje fakt, że w czasie kiedy oni umierali ona spotykała się ze swoim kochankiem. W rolę zrozpaczonej kobiety wcieli się tu Michelle Williams, McGregor zagra dziennikarza, z którym ma romans, a Macfadyen będzie przełożonym jej męża, szefem anyterrorystycznego oddziału policji, który także chce zdobyć jej miłość. (filmweb)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Dopiero po 40 minutach film się rozkręca, ale to jest już prawie połowa. Z aktorów przekonał mnie tylko Ewan McGregor. Dość powierzchowne potraktowanie tematu (oprócz mocnej końcówki), znacznie lepsze jest "Monachium".

Tylko brnąć brnąć bardziej, nawet jakby miało kosztować to kilka godzin więcej. A tak film do jednorazowego obejrzenia niestety. Ja bym powiedziała, że do połowy dobry, a od połowy robi się tendencyjny.

tlehi
asia1298
liz29
beata82
midnight94
paulinakapuscinska7
blogber
AmandaAllen
krzysztofnowak129142
astupienko