your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Nietykalni (2011)

Tytuł oryginalny: Intouchables

Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi.
(opis dystrybutora)

Obsada:

wukomobil.pl wukomobil.pl napisał o Nietykalni

Nie oglądałeś? To musisz oglądnąć....po prostu musisz. :-)

Andrus97 Andrus97 napisał o Nietykalni

Chyba najlepszy film jaki w życiu widziałem. Naprawdę polecam ;)

10 gwiazdki

grzegorzczajka12 grzegorzczajka12 napisał(a) o Nietykalni

Przepiękny film! Dawno nie widziałem czegoś takiego. W dobie wszechobecnej sensacji ludzie zapominają jak ważni są inni. Ten film pokazuje prawdziwą, wierną przyjaźń, oddanie drugiej osobie oraz piękno życia ludzkiego, o którym tak często się zapomina. Jest to film dla każdego, nikt nie będzie się na nim nudzić, wzruszający i zarazem rozbawiający do łez.

10 gwiazdki

Romantyczka Romantyczka napisała o Nietykalni

Dla tych chwil warto żyć

8 gwiazdki

Pepa1692 Pepa1692 napisał(a) o Intouchables

Excelente!

9 gwiazdki

michuk michuk napisał o Nietykalni

No, zabawny.

KubaPodgorski KubaPodgorski napisał o Nietykalni

Obraz Oliviera Nakache 'a i Erica Toledana zachwyca swoją prostotą. Jasnym, czytelnym przekazem co tak naprawdę jest w życiu istotne. Nadzieją że są na tym świecie osoby, które pomimo różnic mogą być dla kogoś jedynym ratunkiem. Kapitalny humor, pozbawiony sztucznych frazesów, łzawych historii. Nigdy nie myślałem ze napiszę o jakimkolwiek francuskim bądź niemieckim filmie że wbił mnie do fotela, ale chyba czas odwołać tą deklarację ( o niemieckim nigdy tak nie napisze. Szybciej uwierzę w kalendarz [...] Przeczytaj całość

8 gwiazdki

Mikser Mikser napisał o Nietykalni

Sporo osób widziało, ale jakoś niewiele ma cokolwiek do powiedzenia ;)

9 gwiazdki

doktor pueblo doktor pueblo napisał o Nietykalni

Byłem nastawiony negatywnie (zawsze jestem, gdy słyszę, że film się wszystkim podoba). Spodziewałem się poprawnej niepoprawności, ciepłych kluch i obowiązkowej ckliwości. A dostałem, no cóż, po prostu niegłupią komedię, która zwyczajnie bawi. Tyle tylko, że nakręcenie czegoś takiego to cholernie trudna sztuka.

8 gwiazdki

spiilka spiilka napisał(a) o Nietykalni

Film poprostu świetny, prosty i niewiarygodnie prawdziwy.

leafnode leafnode napisał o Nietykalni

Film nieco oderwany od rzeczywistości, ale bardzo sympatycznie się oglądało.

9 gwiazdki

lapsus lapsus napisał(a) o Nietykalni

Przemiły, przezabawny film. Ale czy mówi coś, czego jeszcze nie wiemy? Jak na kino rozrywkowe 10. Ale chyba ambicje twórców sięgały dalej. A moze ambicje dobrze bawiących się widzów wobec "Nietykalnych", przypisują mu coś, czego w nim nie znajdziemy.

7 gwiazdki

spychata spychata napisał(a) o Nietykalni

niesamowity z piękna muzyką, dawką humoru o tym co potrafi się wywiązać pomiędzy dwojgiem ludzi... dziś to niespotykane!

Slimak Slimak napisała o Nietykalni

Świetny film! Dawno nie obejrzałam czegoś co tak mile mnie zaskoczyło. Nietykalni to odwrócenie słodko-gorzkiego kina jakiego można spodziewać się po temacie niepełnosprawności. Ten film jest pieprzny i odświeżający.

8 gwiazdki

RespublikaMroja RespublikaMroja napisał o Nietykalni

Dawno nie widziałem tak pozytywnego filmu. Jest tu trochę dramatu, ale przewagę ma tutaj humor. Optymizm bije od aktorów na każdym kroku. Duży plus za muzykę. Nie przeszkadza, ale powoduje, że historia jest jeszcze bardziej przejmująca. Film można polecić znajomym. Tym bardziej, że w kinach (typu Multikina) ostatnio nie leci nic ciekawego. Jest to odskocznia od głupawych komedii. Jest to najlepszy film francuski jaki oglądałem. Na drugim miejscu jest "Jeszcze dalej niż północ".

8 gwiazdki

JoannaChmiel JoannaChmiel napisał(a) o Nietykalni

skąd te zachwyty? lekkie, dobre europejskie kino, ale żeby arcydzieło?

7 gwiazdki

jdn jdn napisał(a) o Nietykalni

rewelacyjny film, pokazane jak się można śmiać z kogoś kto jest niepełnosprawny i pokazane jak można żyć pełnią życia będąc taką osobą

10 gwiazdki

Dramatiker Dramatiker napisał(a) o Nietykalni

Na komedii chyba trzeba się dużo śmiać, a ja się śmiałem raz. Poza tym nudne i schematyczne.

5 gwiazdki

bodo bodo napisał o Nietykalni

Niesłychanie wartościowe kino. Samograj komediowy: zderzenie dystyngowanego milionera z nieokrzesanym chłopakiem, który ledwo wyszedł z więzienia. Przegląd klasowy Paryża z prztyczkiem w nos dla bogatych snobów kupujących dzieła nieznanych malarzy. Scenariusz dobrze się zapowiada od początku, potem siada przygnieciony własnym zwariowaniem. Film emanuje ciepłem, wzrusza.

9 gwiazdki

verdiana verdiana napisała o Nietykalni

Dobry wywiad, polecam: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,114757,11485583,Nietykalny_Philippe_Pozzo_di_Borgo.html

9 gwiazdki

pokaż więcej