Jack i Jill (2011)

Jack and Jill
Reżyseria: Dennis Dugan

Bohaterem filmu jest Jack (Sandler), do którego na Święto Dziękczynienia przyjeżdża siostra-bliźniaczka Jill (Sandler). Po paru dniach wizyty Jill odmawia opuszczenia domu brata, wprowadzając tym samym chaos w życie domowników. (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Po takiej rekomendacji chyba koniecznie trzeba ten film zobaczyć :)
http://wyborcza.pl/1,75248,11237773,Zlote_Maliny__Adam_Sandler_z_rekordowa_liczba_nominacji.html

Nawet Al Pacino dostał.

Na liście tegorocznych nominacji do Złotych Malin znlazły się m.in. "W ciemności" Agnieszki Holland, "Pina" Wima Wendersa i "Sing Your Song" Susanne Rostock.

Nie wiem, skąd wytrzasnąłeś tę wiadomość, ale na oficjalnej stronie Golden Razzies nie ma o tym ani słowa.

Ale to jest chyba po prostu lista wszystkich premier kinowych, czyli filmów z których będą tworzone nominacje za rok 2012 (czyli dopiero za rok), a nie filmów nominowanych. Ponadto te tytuły które są rozważane jako POTENCJALNI kandydaci do nagrody są napisane wersalikami. Tak więc nic nie wskazuje, żeby wymienione przez Ciebie tytuły były choćby rozważane jako kandydaci do tej nagrody :) Zresztą byłoby to niezgodne z tradycją Malin, które dawane są filmom holiłudzkim i to najlepiej z dużą ilością gwiazd.
Nominacje za 2011 masz tu: http://www.razzies.com/history/32ndNoms.asp

Sandler w dziedzinie komedii to taki Seagal w kinie akcji. Czyli wszelkie normy przekroczone, ale zero klimy. To kiszka, która pozostaje kiszką i niczym więcej.

W końcu kretynizm nieźle się sprzedaje. Swoją drogą kiszka już za sam wyraz twarzy.

bttfisthebest
MureQ
liz29
PedroPT
FoolCanBeKing
stivo
mistermaddog
jakubrusinek
jango
MichaelSaunders