Jak to się robi (1974)

Jak to sie robi
Reżyseria: Andrzej Kondratiuk

Reżyser filmowy Kozłowski i literat Narożny poznają się w pociągu jadącym do Zakopanego. Po niedługiej konwersacji dochodzą do wniosku, że należy wspólnie nakręcić film. Następnego dnia wybierają się na narty. Stamtąd trafiają do szpitala, gdzie przez czas pobytu dopracowywują scenariusz. Po wyjściu zaczynają rozglądać się za odtwórczynią głównej roli.

Obsada:

Pełna obsada

Najmniej udana produkcja z parą Himilsbach/Maklakiewicz (co nie znaczy, że to zły film).

Duet Himilsbach - Maklakiewicz w najwyższej formie.

Połączenie hipercharyzmatycznego duetu H&M; z manierą Kondratiuka dało niezwykle uroczy efekt, choć momentami wprowadzający w konsternację...

Każdy kolejny seans lepszy. Mało jest tak dobrych filmów o robieniu filmów. Jak dla mnie to godna odpowiedź na "8 i pół".

Ech widzę, że właśnie się skończył na Kino Polska... a chętnie bym sobie przypomniał. Filmaster mi w mailu go nie wziął pod uwagę bo już oceniłem...

To już któraś powtórka na tym kanale w ciągu tygodnia, więc pewnie niedługo będzie znowu. "Pudel na śniegu się sprawdza".

Kolejna powtórka leci. Ten film powinien być pokazywany na pierwszych zajęciach w każdej szkole filmowej, aby uchronić przyszłych artystów przed zciachowaniem w przyszłości. Mistrzostwo.
Dałem 8, ale i tak pokazuje 6 bez sensu.

@michuk A może Filmaster powinien polecać także te filmy, które pozytywnie oceniliśmy. Ja na przykład nie czytuję programu TV. Czasem mi się zdaje, że w telewizji nic nie ma, a w rzeczywistości przegapiam jakiś fajny film, bo już mu wystawiłam notę.

Ciężko to właśnie pogodzić sensownie, ale pomyślimy coś. Bo zwykle jednak chcemy obejrzeć coś czego nie widzielismy...

Pogodzić to prosto - domyślnie wyłączona opcja w ustawieniach "polecaj filmy, które widziałem"

Świetny pomysł. Ciekawe tylko, czy wykonalny.

Wszystko jest wykonalne (poza tym co niewykonalne), kwestia na ile potrzebne i ilu osobom się to przyda. Bardzo Was lubię, ale dla dwóch osób może się nie opłacać implementować nowej funkcji :)
Najlepiej dodać do sugestera i zobaczymy ile plusików zgarnie.

Mnie nie licz. Ja przeglądam program, to tylko mój instynkt informatyka kazał mi się odezwać :P

Żeby nie było, że rzucam pomysł, a potem umywam ręce, zgłosiłam sugestię. Reszta zależy od tych użytkowników, którzy bywają na Sugesterze. :)

asthmar
NarisAtaris
suiCid3R
exellos
jozeflorski
wojtekacz
luki501
vintitres
krzysztofnowak129142
Parker