Jeszcze raz (2008)

Reżyseria: Mariusz Malec

Anna (Danuta Stenka) to żywiołowa, atrakcyjna czterdziestolatka z poczuciem humoru. Jej styl to bojówki i zwykła podkoszulka. Kasia, córka Anny, (Ania Antonowicz) nie jest typową dziewiętnastolatką. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę. Michał (Jan Frycz) jest bardzo przystojnym, poukładanym i zamożnym prawnikiem. Paweł (Przemek Cypryański) ma dwadzieścia lat, kocha życie, ładne dziewczyny i zabawę. W wyniku szeregu dziwnych zbiegów okoliczności (a może po prostu przeznaczenia..) matka i córka spotykają dwóch facetów, którzy je bezgranicznie irytują. Czy mimo to jest cień szansy na happy end?

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastuny:

Jeszcze raz? - nie dziękuję. Jeden raz wystarczy.

Gdyby tak wyciąć wszystkie epizody poza tymi z Fryczem i Stenką, może dałoby się coś ciepłego o tym filmie powiedzieć. Pozostały materiał należy zakopać i zatrzeć miejsce. Dialogi chyba pisał nastolatek, naiwność wątków boli, pretensjonalność gry aktorskiej powala.
Wracając do Frycza i Stenki, mam wrażenie, że powinni zmienić agentów.
Okropna produkcja. :(

Przyjemny, bardzo schematyczny film. Zwraca uwagę kiepski wizaż Stenki. Poniżej średniego poziomu sprowadza aktorstwo w wątku młodzieżowym.

A Danuta stenka.

Nietutejszy
beznazwybez
liongotie
jhsdsdkf
matadu
k0g00t
tomaszkolodziejczyk
sylwiasowa1
ScuMmy
lapsus