your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

K-PAX (2001)

Reżyseria: Iain Softley

Prot, tajemniczy pacjent szpitala psychiatrycznego w Nowym Jorku, uważa, iż pochodzi z odległej planety K-Pax. Potrafi opisać nie tylko panującą tam strukturę społeczną, ale także rozwiązuje skomplikowane zadania, nad którymi głowią się najwięksi ziemscy astronomowie. Jego przypadkiem zajmuje się dr Mark Powell. Lekarz próbuje dojść prawdy. W pewnym momencie zaczyna wierzyć, iż Prot wcale nie zwariował.

Obsada:

Milafor Milafor napisał(a) o K-PAX

wow nice!

Malipar Malipar napisał(a) o K-PAX

Świetny film.

Solmidor Solmidor napisał(a) o K-PAX

co jakiś czas wracam do tego filmu.

Surperios Surperios napisał(a) o K-PAX

Świetny film.

karii22 karii22 napisał(a) o K-PAX

bardzo ciekawy film

Binass Binass napisał(a) o K-PAX

Uwielbiam takie kino.

MadlyManPL MadlyManPL napisał(a) o K-PAX (9)

Bardzo dobry film, warty obejrzenia. Ciekawy do samego końca, chciałoby się więcej, a odpowiedź na pytanie "Kim naprawdę jest Prot?" pozostaje do inerpretacji widza.

9 gwiazdki

dominik dominik napisał(a) o K-PAX

Filmy, w których gra Kevin Spacey są jak serial. Zwykle jest to serial bardzo zjadliwy. Dobra rozrywka, nawet nieco inspirująca.

7 gwiazdki

Annahorowitz Annahorowitz napisał(a) o K-PAX

Przenika mnie dreszcz jak wspominam ten film. Takie sytuacje jak ta, w którą został uwikłany główny bohater, zdarzają się..choroby psychiczne to nie tylko dysproporcje w neuroprzekaźnikach. Dobrze opowiedziany film.. ale uwaga jak ktoś jest w kiepskim stanie, niech lepiej obejrzy innym razem.

8 gwiazdki

headphones headphones napisał(a) o K-PAX

Trochę nieprzekonujący. Może ten kosmita taki zbyt normalny, czy jakie licho. Albo Kevin Spacey. Taak, "gra z manierą". Zbyt optymistyczny.

4 gwiazdki

ispn ispn napisał(a) o K-PAX

A well thought out and executed social sci-fi. Requiring more interest in philosophy and the essence of human nature than a Star Wars like obsession with explosions and space ships. Recommended but not likely to interest everyone.

8 gwiazdki

joasia2907 joasia2907 napisał(a) o K-PAX

zludzenie a moze jednak rzeczywistosc, fikcja czy prawda, film caly czas balansujacy gdzies pomiedzy no i genialny spacey!

10 gwiazdki

sirmacik sirmacik napisał(a) o K-PAX

Film nad którym rozpływałem się przez miesiąc po pierwszym obejrzeniu. Kevin Spacey wspaniale zinterpretował odgrywaną rolę.

9 gwiazdki

pozor pozor napisał(a) o K-PAX

Zręczne kino i niesamowita rola Kevina Spacey. Polecam aczkolwiek film nie uniknął zgrzytów.

6 gwiazdki

tremor tremor napisał(a) o K-PAX

Niby świetny, ciekawy, dobrze zagrany, ale do mnie nie przemawia, choć trudno coś złego powiedzieć o tym filmie. Może nie jest tak niezwykły, głęboki jak chciałoby się, żeby był? Może trochę za słodki?

6 gwiazdki

Esme Esme napisał(a) o K-PAX

Dyżurny film na wieczór. Wzruszający i nie najgorszy, ale żadna rewelacja.

7 gwiazdki

kocio kocio napisał(a) o K-PAX

Bardzo miły film, zawdzięcza swój klimat zdjęciom, tempu i oczywiście świetnej grze Spacey'a. Dobre przypomnienie, że każda żywa istota potrafi się sama uzdrawiać i całkiem niezły dramat zaszyty wewnątrz tej historii.

9 gwiazdki