Czasem słońce, czasem deszcz (2001)

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
Reżyseria: Karan Johar
Scenariusz: ,

Yashovardhan Raichand i jego żona Nandini wychowali swoich synów Rahula i Rohana w atmosferze ciepła i miłości. Yash próbuje przekazać swym synom wartości, dziedzictwo i bogatą tradycję swej rodziny. Nandini ma jednak inne plany wobec chłopców. Chce, by doświadczyli miłości, a zwłaszcza Rahul, z którym łączy ją wyjątkowa więź.

Obsada:

Pełna obsada

Bardzo długa. Długa. Naprawdę długa opowieść o wartości rodzinnych więzi i tradycji. Urozmaicą ją piękni ludzie, kolorowe stroje, sceny komediowe i pełne rozmachu sceny muzyczno-taneczne, tworzące niemal odrębne teledyski. Film raczej dla tych, którzy wciągnęli się już w bollywoodzkie klimaty.

Piękna, naprawdę dobrze nakręcona historia o przebaczeniu i miłości. Straszny kicz, ale używany z rozmysłem. W tym filmie czuć jakąś przestrzeń (i nie tylko dlatego, że akcja przenosi się z Delhi do Londynu :P). Szkoda tylko, że bohaterowie choć odrobinę nie wyrastają poza różne schematy

Obecnie wskoczył na drugą pozycję w rankingu wszech czasów filmastera:). Hehe. Bollywood rządzi.

To co, może jakaś zorganizowana akcja kolektywnego oceniania bez oglądania? ;)

Hmm. Skrajny przypadek. Nie zmuszę się do obejrzenia tego filmu nawet po piwku chyba, ale mimo to nie ocenię. Skoro fani tak cenią, to niech nadal rośnie w siłę ku chwale filmastera;)

jsbach
sawcia12
annmarli
Konfucjusz70
kaamilaw
KataCzy
monikakacprzyk184
matadu
olivka1966
adisan