Kiler-ów 2-óch (1999)

Kilerów 2-óch
Reżyseria: Juliusz Machulski

Były taksówkarz, Jerzy Kiler, zakłada fundację charytatywną, wspomagajacą budżet państwa. Staje się popularną postacią życia publicznego: przyjaźni się z Papieżem, Owsiakiem, Clintonem, grywa w tenisa z prezydentem. Tymczasem Siara nasyła na niego płatnego mordercę, Szakala. Z więzienia wychodzi senator Lipski. Rozpoczyna się pościg za Jerzym Kilerem. (opis dystrybutora)

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Chyba od tego filmu Machulski zaczął się "psuć", przechodząc od eleganckiego humoru i dopracowanych scenariuszy wcześniejszych filmów w stronę prymitywnych gagów (idealnie ilustruje to scena "chce mi się...") i chaosu fabuły.

"Kilerów 2-óch" ratuje parę fajnych scen z Rewińskim, reszta słabiutka.

Dużo gorzej niż w jedynce. Jeszcze trzyma poziom, ale już ledwo dyga.

O ile pierwszą część mogę oglądać i oglądać, o tyle druga jest raczej jednorazowego użytku. Trochę na siłę i aktorzy też nieco znudzeni.

Scenariusz mocno kuleje i jest mało śmiesznie. Kiepski sequel wielkiej komedii.

nie tam dobry jak jedynka, ale daje świetny. np. http://www.youtube.com/watch?v=Qt1BKr6bQTg&feature;=related

Powtórzyłem sobie ostatnio obie części. Jedynka jest dla mnie lepsza niż kiedykolwiek, a dwójka niestety od pierwszy minut jest kiepska. Nie ratuje jej nawet to 5 minut.

*tak, *dalej :-p

Dramatiker - na dole postu masz guziczek "edytuj". Możesz poprawiać posta zamiast pisać nowego z poprawkami ;)

Ósemka za megadłuuugie nogi Korzuchowskiej kiedy schodzi po schodach i hiperaktywną Fraszyńską. No i Pazura był tu jeszcze całkiem zabawny

BlonD1E
verdiana
indygo21
dvdmaniak
Blue2012
mafciu
zur887
bttfisthebest
bartje
adisan