Heartbreaker. Licencja na uwodzenie (2010)

L'arnacoeur
Reżyseria: Pascal Chaumeil

Kobiety w związkach można podzielić na trzy kategorie: szczęśliwe, świadomie nieszczęśliwe oraz te, które za nic nie przyznają, że są nieszczęśliwe. Przystojny uwodziciel Alex (Romain Duris) zajmuje się zawodowo ostatnią z nich. Świadczy płatne usługi polegające na rozbijaniu nieudanych par. Na zlecenie pomaga w ten sposób wszystkim rodzajom kobiet: matkom, siostrom, córkom, przyjaciółkom, koleżankom z pracy. Jego cel to otwarcie ich oczu. Jego metoda to uwodzenie. Pewnego dnia czarujący "heartbreaker" zostaje wynajęty przez bogatego mężczyznę, który nie chce dopuścić do ślubu córki (Vanessa Paradis). Kłopot w tym, że Alex będzie miał tylko tydzień, aby odwieść od zamążpójścia zakochaną dziewczynę...

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Słodki, ale nie mdląco. Trzyma w napięciu jak dobry film akcji, a momentami nawet mocno śmieszy. Na "lekkie" potrzeby kinematograficzne - doskonały.

Komedia romantyczna, która jest.. zabawna.

film jest francuski, co od razu wiele mówi. jest zabawny i trzymający w napięciu. dużo w nim nieprzewidywalności, chociaż zakończenie typowo hollywoodzkie. z kina wyszłam wiedząc, że obejrzę ten film jeszcze raz. bardzo mi się podobał. jeślli ktoś szuka komedii romantycznej, która nie wymaga myślenia, to polecam:)

Jedna z lepszych romantycznych komedii jakie widziałem. I to francuska!

Habdank
FoolCanBeKing
karaluh
mistermaddog
Skyscore
korbs
psubrat
matadu
izka290300
yo
yo