Ławeczka (2004)

Laweczka
Reżyseria: Maciej Żak

Piotr - kierowca w pracowni architektonicznej przychodzi w sobotnie południe do parku, aby poderwać "panienkę". Kasia - konsultantka w firmie kosmetycznej przychodzi do parku, aby znaleźć kandydata na męża. Spotykają się na przysłowiowej ławeczce. Adaptacja dramatu Aleksandra Gelmana.

Obsada:

Pełna obsada

Zwiastun:

Średnia komedyjka-romansidło w w miarę fajnym aktorstwem Fraszyńskiej i Żmijewskiego.

Uroczy film obyczajowy, a może romans? Jolanta Fraszyńska w roli Kasi, Artur Żmijewski w roli... Jurka? Mikołaja? Aleksandra? Piotra? Kto go tam wie. Obraz uspokajający i kojący skołatane nerwy.

To miało być śmieszne ??? gdzie tam jest choć naparstek romantyzmu GDZIE ??? TO BYŁO DENNIE GŁUPIE A DO TEGO KOMPROMITUJĄCE DLA AKTORÓW !!!! dawno tak się nie męczyłam oglądając film dobrze, że muzyka łagodziła mój stan zniesmaczenia bo mogłoby to się skończyć na "chorobie morskiej" jakiej mogłabym się nabawić po tym filmie !!!!

Lubie Artura Pontka i to by było na tyle ...

Lekki, dobry film o tym jak to bywa między kobietami i mężczyznami. Zwłaszcza gdy mężczyzna jest podrywaczem a dziewczyna którą podrywa była już kiedyś przez niego poderwana, tylko on o tym nie pamięta.

Takie kino lubię.

inheracil
peeroog
MadlyManPL
ticket
matkowalczyk
paulinchen
jacquelinee89
kilkujadek
white9g
zur887