Wariaci z Karaibów (2003)

Mais qui a tué Pamela Rose?
Reżyseria: Eric Lartigau

Wyobraź sobie dwóch agentów FBI. Jeden to Bullit - człowiek przyziemny, korzystający z niewyszukanych metod pracy. Drugi to Ripper - skrupulatny inspektor FBI, gotowy na rozpoczęcie swojego pierwszego śledztwa. Wszystko ich dzieli, jednakże tych dwóch ma właśnie stworzyć zespół dla wyjaśnienia ponurej sprawy morderstwa. Kierunek Zalesie Górne – małe, amerykańskie miasteczko.
Kto zabił striptizerkę Pamelę Rose? Borykając się z lokalną policją, raczej nieprzyjaźnie nastawioną, dwaj niezdarni agenci muszą schwytać mordercę. Czy uda im się to ,mimo że zabójca jest zdecydowany, by nie stawiać oporu i bez przerwy plącze im się pod nogami? Czy uda im się rozwikłać trudną dla nich sprawę, mimo iż jest ona dziecinnie prosta?

Obsada:

Pełna obsada

Pastisz filmów o agentach FBI (najwyraźniej "Miasteczka Twin Peaks"). Film z rodzaju "głupia komedia"; coś a la "Naga broń", ale zrobiony przez Francuzów. Sprawdza się na imprezach :)

Francuzi robią dziś dużo lepsze parodie niż Amerykanie. Ta posiada parę trafionych, absurdalnych żartów, a do tego FABUŁĘ. Scary Movie 5 jej nie miało...

gadd
ploki
Ben
Ben
Chartrukian
travis
1923
Crow86
doktorpueblo